Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2019

"Taniec z Gwiazdami": Barbara Kurdej-Szatan pocieszyła męża

Najnowsza edycja programu: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami" nie przestaje zaskakiwać! Chociaż za nami dopiero dwa odcinki show, to już wydarzyło się naprawdę sporo. Najpierw jako pierwsza swoją przygodę z "TzG" zakończyła Reni Jusis, a teraz - decyzją widzów z programem pożegnał się Rafał Szatan. Zarówno on, jak i jego żona Barbara Kurdej-Szatan, odnieśli się do tej sytuacji w sieci.

Rafał Szatan dostał szybkie wsparcie od żony

"Taniec z Gwiazdami" to program cieszący się niesłabnącą popularnością, w telewizji polsat widzowie mogą oglądać już dziesiątą odsłonę show, w którym "znani i lubiani" prezentują swoje taneczne umiejętności. O tym, że będzie to bardzo emocjonująca rozgrywka, wiadomo było już po emisji pierwszego odcinka, w którym z programem pożegnała się Reni Jusis.

Reklama

Piątkowa odsłona "TzG" pokazała, że to dopiero początek niespodzianek! Okazało się, że swoją przygodę z tańcem kończy Rafał Szatan, któremu partnerowała Lenka Klimentova. Od jury otrzymali 17 punktów, co spowodowało, że para ta znalazła się w dolnej części zestawienia, jednak najmniejszą liczbę punktów zebrali: Magda Bereda i Kamil Kuroczko.

Decyzją widzów to jednak mąż Barbary Kurdej-Szatan zatańczył po raz ostatni. Szybko okazało się, że aktorka nie do końca zgadza się z tym werdyktem, co przyznała w swoim wpisie zamieszczonym w mediach społecznościowych. "Kocham Cię Kochanie !!!!!! Tańczyłeś przepięknie !!!!!!!!! Jesteś mega zdolny !!!! Totalnie nie zgadzam się z tym werdyktem i z ocenami jury dzisiejszymi .... nie czaję .... :(((((((( to po prostu telewizja ..... Za to idźcie zobaczyć Rafała w "Rock of Ages" w Teatrze Syrena - wymiata tam !!!!! Jestem z Ciebie ogromnie dumna !!!!!!!!" - napisałą aktorka (pisownia oryginalna).

Całą sytuację w sieci skomentował również sam Rafał Szatan. Muzyk nie ukrywał, że dla niego zakończenie przygody z "Tańcem..." nastąpiło zbyt szybko.

"Dobre ranko!! Tak codziennie od prawie dwóch miesięcy witaliśmy się na salach treningowych z kawą w ręku i uśmiechem na twarzy. Tak też dzisiaj Was witam, chociaż ze łzami w oczach, ciężko mi powiedzieć, że jest dobre... Trochę nie wiem co napisać, bo miałem jeszcze nadzieję, że może to jakiś gorszy sen... Ale chciałem ogromnie podziękować, Wam za każdą wiadomość, wszystkie filmiki, każdy oddany głos, że trzymaliście kciuki przed, a dziś wspieracie i pomagacie się pozbierać... Jesteście cudowni!! (...)" - przyznał uczestnik, w dalszych słowach dziękując swojej tanecznej partnerce.

W komentarzach z kolei nie zabrakło ciepłych słów od fanów: "Byliście świetni! Będzie Was brakowało w tym programie!", "Wielkie nieporozumienie ! Jesteś i byłeś znakomity ! Nie przejmuj się ! To tylko konkurs popularności !", "Byliście świetni! Wielka szkoda, że tak krótko można było Was oglądać."

Jak pozostali uczestnicy poradzą sobie z kolejnymi tanecznymi wyzwaniami i kto tym razem będzie musiał pożegnać się z programem? Tego dowiemy się w piątkowy wieczór, włączając telewizję Polsat!


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 10