Reklama

Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 3": Takiej sytuacji jeszcze nie było! [przed finałem]

"Takiej sytuacji jeszcze nie było!" - mówi w zapowiedzi finału trzeciej edycji "Sanatorium miłości" Marta Manowska. Co się stało w programie? Wszystkiego widzowie dowiedzą się w niedzielę wieczorem w TVP1.

"Sanatorium miłości 3": Finał sezonu

Na ten moment z niecierpliwością czekali wszyscy fani programu "Sanatorium miłości". Już w najbliższą niedzielę widzowie zobaczą ostatni, 10. odcinek, produkcji TVP.

Reklama

W pierwszym odcinku, wyemitowanym 3 stycznia, pojawili się nowi bohaterowie - dwunastu nowych kuracjuszek i kuracjuszy gotowych na przygodę życia. Wśród pań poznaliśmy: Annę, Halinę, Jadwigę, Janinę, Krystynę i Teresę. W sanatorium w Polanicy Zdrój pojawili się również panowie:  Andrzej, Wiesław, Edward, Władysław, Zbigniew i Zdzisław. Wszystkich powitała Marta Manowska, zapewniając, że czeka ich sporo atrakcji.

I miała rację, w ciągu tych kliku tygodni sporo się wydarzyło. Było sporo śmiechu, łez i szczerych wyznań. Nie obyło się bez kłótni, nieporozumień i gorzkich słów. Nie ma jednak wątpliwości, że kuracjusze bardzo się ze sobą zżyli i czują się jak rodzina. Żal będzie się rozstać!

Zbliża się finał trzeciej edycji. Co się wydarzy? Marta Manowska powita kuracjuszy na wyjątkowym balu, podczas którego bohaterowie zaprezentują swoje taneczne umiejętności, a także dowiedzą się, kto został "Królem" i "Królową turnusu".

Na oficjalnym profilu programu na Facebooku pojawiło się kilka materiałów z finałowego odcinka. Czego można się z nich dowiedzieć? Czy zdradzają jakieś sekrety?

"Takiej sytuacji jeszcze nie było!" - powie Marta Manowska jeszcze przed balem. Co się stało? Odpowiedź na pytanie padnie dopiero dopiero w niedzielę wieczorem, ale emocje sięgają zenitu.

Z pewnością wiadomo, że w finale cała dwunastka będzie podziwiała portrety, które zostały im zrobione podczas przebieranej sesji fotograficznej. Kuracjusze nie będą mogli ukryć łez wzruszenia.

Ze zdjęć zamieszczonych na Facebooku wiemy również, że zarówno panie, jak i panowie będą się w wyjątkowy sposób przygotowywać do balu. Seniorzy oddadzą się w ręce profesjonalistów - fryzjerów i makijażystów. Jaki będą efekty tych zabiegów, jakie metamorfozy przejdą kuracjusze, zobaczymy już w niedzielę.

Czy z sanatorium wyjadą jakieś pary? Czy ktoś zamierza kontynuować znajomość po programie? Wydaje się, że są na to duże szanse!

Jeszcze przed finałem programu ujawniono, że powstanie czwarty sezon "Sanatorium miłości". Marta Manowska powiedziała o tym podczas wizyty w programie "Pytanie na śniadanie". Dziennikarka w rozmowie z Tomaszem Wolnym i Idą Nowakowską oficjalnie potwierdziła, iż powstanie 4. sezon.

"Piszcie, zgłaszajcie się, bo myślę, że sam ten program, jego bohaterowie są dowodem na to, że warto taką przygodę w życiu przeżyć" - oświadczyła Manowska.

INTERIA.PL

Reklama