Reklama

Sanatorium miłości

Reklama

"Sanatorium miłości 3": I po finale! Jakie opinie? "Niesamowita edycja" czy "Nuda"?

Przygoda kuracjuszy trzeciego sezonu "Sanatorium miłości" właśnie dobiegła końca. W finale poznaliśmy Króla i... dwie Królowe turnusu. Jak trzecią edycję programu TVP oceniają internauci? Jak zwykle opinie są podzielone. "Niesamowita edycja", "Oglądałem z łezką w oku", "Co za bezsens", "Nuda" - piszą użytkownicy.

Przygoda kuracjuszy trzeciego sezonu "Sanatorium miłości" właśnie dobiegła końca. W finale poznaliśmy Króla i... dwie Królowe turnusu. Jak trzecią edycję programu TVP oceniają internauci? Jak zwykle opinie są podzielone. "Niesamowita edycja", "Oglądałem z łezką w oku", "Co za bezsens", "Nuda" - piszą użytkownicy.
"Sanatorium miłości 3": Seniorzy po czterech tygodniach musieli się pożegnać /TVP /materiały prasowe

Zakończyła się trzecia edycja "Sanatorium miłości". TVP ma się z czego cieszyć - każdy odcinek programu oglądało ponad 3,2 mln widzów, a półfinał i finał nieco ponad ,35 mln osób w momencie najwyższej oglądalności.

W ciągu czterech tygodni sporo się wydarzyło. Było sporo śmiechu, łez i szczerych wyznań. Nie obyło się bez kłótni, nieporozumień i gorzkich słów. Nie ma jednak wątpliwości, że kuracjusze bardzo się ze sobą zżyli i poczuli jak rodzina. Jak teraz potoczą się ich losy? Być może dowiemy się tego w najbliższych tygodniach.

Reklama

Na oficjalnym profilu "Sanatorium miłości" na Facebooku, pod finałowym postem o wyborach Króla i Królowej turnusu, jest już ponad 900 komentarzy.

Użytkownicy głównie komentują i krytykują balowe stylizacje kuracjuszek. Niektóre panie były chwalone za metamorfozy. "Krysia i Janina to normalnie jak nastolatki, świetne stylizacje", "Teresa też luksusowo". Fanom nie podobała się jednak nie tylko metamorfoza Halinki, ale również fryzura Władysława oraz przemiany - pod okiem stylistów - innych pań.

Oto co piszą internauci!
(pisownia oryginalna)

"Z całym szacunkiem do Pani Haliny ale porażka stylizacja po co jej ta chusta i strój niedopasowany do figury ogólnie fryzury to u nikogo nie zrobiły furory".

"Styliści, fryzjerzy, makijażyści, zarówno w poprzedniej edycji, jak i tej, nie popisali się. Totalna porażka!!! Profesjonalistom takie żenujące wpadki nie powinny się zdarzyć!!!".

"Niestety, ale aż żal było oglądać.... I te fryzury i te stroje.... Panie mogły być bardziej poddane metamorfozie, strój nie dobrany do figury, a o włosach przemilczę żal mi...".

"Pani Halinka super, natomiast ubiór coś strasznego co oni z cudowną panią zrobili".

"Fryzjera i stylistę z TVP wyrzucić!!!!!! Halinka nosiła turban bo tak spieprzyli jej włosy!!!! Władysław tez wyglądał lepiej w długich włosach, a na siłę go obcięli. Jadzia z tymi loczkami miała o połowę mniej włosów. Masakra!!!".

"Dobrze, że Zdzisław nie zgodził się na obcięcie włosów!".

Kiedy emocje nieco opadły, fani programu zaczęli dzielić się wrażeniami z tej edycji. Jak im się podobała? Dla części była to najlepsza edycja, dla innych - nudna i promująca jednym uczestników koszem innych.

Co piszą użytkownicy?
(pisownia oryginalna)

"Generalnie ta edycja była nudna. Za dużo było tej nieobytej Halinki mówiącej tera, zara oraz tego nudnego marudzącego Edka. Dlatego nie można było poznać bliżej innych uczestników. Cały program zdominowali Halinka i Edeķ. Ocena moja negatywna" - pisze jedna z użytkowniczek na Facebooku.

"Zdecydowanie się zgadzam! Rozumiem, że Halina jest fajna, ale ileż można ją pokazywać?! Dla odmiany Teresy w całym programie było 3 minuty. Co za bezsens".

"Nie rozumiem po co ciągle wyciskali łzy z tych ludzi. Poruszano tematy drażliwe i smutne. Zabierano radość niepotrzebnie. Za mało zabawy tańca wesołości. NUDA".

"Niesamowita edycja. Oglądałem z łezką w oku. Marta Manowska - piękna jak zawsze. Halinka - niesamowicie szczera i wrażliwa emocjonalnie kobieta. Widać, że łzy nie były udawane. Chciałbym mieć tyle siły i werwy w tym wieku. Życzę wszystkim - dużo energii, wspaniałych chwil i ogromu szczęści".

"Za dużo Halinki i Jadwigi, jakby to one były najważniejsze! Gdzie Teresa, gdzie Janeczka? Na koniec tylko Zdzisław i Edek, a gdzie zniknął Władysław?".

Niektórzy nie byli zadowoleni, że z sanatorium nie wyjechała żadna para, choć wydaje się, że w kontakcie pozostaną Zbigniew z Janeczką i Zdzisław z Jadwigą.

"Panie zbyt oziębłe, mało dostępne... właściwie nie wiadomo czego oczekiwały", "Panowie szukają dużo młodszych" - piszą niektórzy użytkownicy.

Przygoda kuracjuszy trzeciego sezonu "Sanatorium miłości" dobiegła końca. Teraz otwiera się szansa dla kolejnych seniorów, którzy chcą odmienić swoje życie na emeryturze, przeżyć przygodę życia i może znaleźć miłość.

Na oficjalnym profilu programu TVP na Facebooku pojawiło się ogłoszenie, zachęcające do wzięcia udziału w czwartej edycji! "Wysyłajcie swoje zgłoszenia i zawiadomcie znajomych" - piszą producenci show. Czwarty sezon rozpocznie się na początku 2022 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL