Reklama

Sanatorium miłości

Reklama

Para z "Sanatorium miłości" w filmie laureata Oscara

Uczestnicy drugiej edycji "Sanatorium miłości" - Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz - pojawili się w nowym filmie laureata Oscara Kevina Macdonalda.

Iwona Mazurkiewicz była najmłodszą uczestniczką drugiej edycji "Sanatorium miłości", o której względy rywalizowało trzech kuracjuszy: Wojtek, Gerard i Waldek. Gerard Makosz to z kolei najstarszy kuracjusz w tym gronie. Kto by pomyślał, że to właśnie tę parę połączy gorące

uczucie?

"Mieliśmy sobie dużo do powiedzenia. Wspominaliśmy sanatorium. Rozmawialiśmy do rana" - powiedział Gerard. Iwona przyznała, że na początku Gerard wcale nie robił na niej dużego wrażenia, ale wszystko zaczęło się zmieniać po ich rozmowie.

"Na obecną chwilę mogę powiedzieć, że jestem zakochana. Jestem szczęśliwą, spełnioną kobietą. To jest ten gość, z którym chciałabym iść przez życie. Bardzo się cieszę, że już nie budzę się sama" - Iwona mówiła w sierpniu 2020. "Dostałem prezent od życia - Iwonkę" - dodawał Gerard.

Reklama

Niedawno para uruchomiła własny kanał w serwisie YouTube "Emeryci NIEemeryci". Seniorzy pochwalili się swoim międzynarodowym sukcesem.

W telewizyjnym filmie dokumentalnym ITV "Dzień z życia 2020", którego reżyserem jest Kevin Macdonald (laureat Oscara za film "Jeden dzień we wrześniu") a producentem słynny Ridley Scott, znalazło się nagranie z udziałem Iwony i Gerarda.

Filmowy projekt pokazuje jeden dzień z życia różnych ludzi z różnych zakątków świata. Do produkcji nadesłano ponad 300 tys. nagrań ze 192 krajów. Wśród nich był także film Iwony i Gerarda. Okazało się, że ich nagranie zostało wybrane przez twórców i ostatecznie znalazło się w 1,5-godzinnym dokumencie, który obejrzeć można w serwisie YouTube.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kevin Macdonald

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL