Reklama

Sanatorium miłości

Reklama

Edward Kubacki z ​"Sanatorium miłości": "Poznałem fajnego kociaka"

Z pewnością fani "Sanatorium miłości" pamiętają Edwarda, barwnego uczestnika trzeciej edycji produkcji TVP. Senior wprawdzie nie znalazł miłości w programie, ale wiele wskazuje na to, że jego serce znów zabiło mocniej. "Poznałem fajnego kociaka" - przyznał szczerze w niedawnej rozmowie.

Edward Kubacki, jeden z bohaterów "Sanatorium miłości", na planie programu "Familiada"

"Sanatorium miłości" to jeden z najpopularniejszych programów TVP. Losy bohaterów show, którzy udali się na wyjątkowe, sanatoryjne turnusy, chętnie śledzili widzowie, co zaowocowało kolejnymi sezonami - obecnie trwa casting do 4. edycji.

W poprzedniej odsłonie "Sanatorium miłości" nie brakowało emocji, a jedną z wyrazistszych postaci niewątpliwie był Edward. Emerytowany policjant słynął m.in. z jasnego wyrażania swojej opinii na rozmaite tematy, nierzadko wywołując nimi spore poruszenie.

Widzowie początkowo byli nieco sceptycznie nastawieni do mężczyzny, jednakże z czasem zaczęło pojawiać się coraz więcej pozytywnych wypowiedzi na jego temat.

Reklama

Sam Edward wprawdzie nie znalazł miłości w programie, jednak teraz wiele wskazuje na to, że jego serce jest zajęte.

Uczestnicy 3. edycji "Sanatorium miłości" gościli w świątecznym odcinku "Familiady", a w przerwie między rozgrywkami Karol Strasburger rozmawiał z nimi m.in. na temat życia po telewizyjnej przygodzie. To właśnie podczas pogawędki z prowadzącym Edward szczerze wyznał, iż nawiązał nową relację.

"Po programie poznałem fajnego kociaka" - zdradził.

Kim jest partnerka Edwarda? Nieco więcej szczegółów senior wyjawił w rozmowie z magazynem "Rewia".

"W końcu i do mnie z wiosną zawitało uczucie. Kocham i jestem kochany" - oświadczył.

Według informacji pojawiających się w mediach, nowa miłość Edka ma na imię Hanna i pochodzi z Bydgoszczy. Kuracjusz nawiązał nową znajomość na... portalu randkowym! Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy