Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Przywrócono godzinę emisji finałowego odcinka

"Mamy ostateczną decyzję. Przywrócono nam godzinę" - poinformowała na Instagramie Marta Manowska. Prowadząca "Rolnik szuka żony" zapewniła fanów show, że finałowy odcinek, który pojawi się na antenie TVP1 w niedzielę, 13 grudnia, wyemitowany zostanie o stałej porze - godz. 21.15.

W siódmej edycji programu widzowie mieli okazję bliżej poznać życie Magdy, Pawła, Macieja, Józefa i Dawida. Ich starania o miłość nie należały do najłatwiejszych - nie wszystkim się udało.

Czy wszyscy pojawią się na tradycyjnym, finałowym spotkaniu w Kazimierzu Dolnym? O tym przekonają się w niedzielę, 13 grudnia, widzowie TVP.

Początkowo TVP informowała, że finałowy odcinek show wyemitowany zostanie godzinę wcześniej - o godz. 20.15. Dzień później stacja zmieniła jednak decyzję i wróciła do stałej pory emisji.

Co nas czeka w finale?

Reklama

"Ten program to są ogromne emocje" - powie Agnieszka, która była kandydatką Dawida. W zwiastunie widać jeszcze Magdę, nie wiadomo natomiast, czy przejechała Martyna.

"Ten list, to był ten jeden. Wcześniej to były po prostu złe wybory" - wyzna Magda, która jest w szczęśliwym związku z Kubą. Na spotkaniu z rolniczką stawią się wszyscy jej kandydaci: Adam, Paweł i Mateusz.

Również wszystkie kandydatki Pawła przyjechały do Kazimierza Dolnego. Na filmiku widać Agnieszkę, Natalię i Martę, która została wybranką rolnika. Ta para myśli już o założeniu rodziny, a internauci bardzo im kibicują.

Na spotkaniu pojawiła się również Apolonia, kandydatka Józefa. Czy pozostałe panie - Ewa i Grażyna - chciały się z nim spotkać?

Nie wiadomo także, które kandydatki Macieja - Monika, Ewelina i Ilona - przyjechały na finał do Kazimierza Dolnego.

Widzowie wszystkiego dowiedzą się w najbliższą niedzielę, 13 grudnia, wieczorem w TVP1.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 7

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL