Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Padły mocne słowa! "Musiałeś kłamać?!"

"Na tym etapie znajomości wszystko może się wydarzyć" - mówi Marta Manowska. A w siódmym odcinku programu "Rolnik szuka żony", który widzowie TVP obejrzą w niedzielę, 27 października, wieczorem naprawdę będzie działo się sporo. Padną moce słowa, pojawią się łzy!

"Rolnik szuka żony 6": Czy Marlena może być pewna uczuć Seweryna?

Już dawno w programie "Rolnik szuka żony" nie było aż tylu emocji. W szóstym odcinku z programem pożegnały się dwie kobiety. Teraz randek ciąg dalszy. Co tam się będzie działo?

Problemu z wyborem nie ma Jakub - on jako pierwszy zdecydował i w jego domu pozostała tylko jedna kobieta. Rolnik bez ogródek wyznał, że jego serce szybciej bije w obecności Ani.

"Do zakochania jeden krok" - powie w siódmym odcinku.

Seweryn
zaprosi na poważną rozmowę Dianę. Przypomnijmy, że młody rolnik odprawił już Joannę i w jego domu pozostały Marlena i Diana.

Reklama

Rolnik od początku twierdzi, że pomiędzy nim a Marleną coś zaiskrzyło. Diana zdaje sobie sprawę z tej sytuacji, ale postanowiła dać rolnikowi szansę. Zapewne Seweryn nie spodziewał się, że kobieta zada mu kilka niewygodnych pytań.

"Musiałeś kłamać?" - zapyta go wprost Diana w najnowszym odcinku. O co może chodzić? I jak rolnik odpowie na ten zarzut?


Sławomir bliżej będzie chciał poznać Natalię. Przypomnijmy, że kandydatka bardzo przeżywa to, że rolnik nie jest zainteresowany wyłącznie nią. Trudno nie zauważyć, że Natalia jest bardzo zazdrosna o pozostałe rywalki - Martę i Małgorzatę.

Jak potoczy się ich rozmowa? "Masz na mnie taki wpływ, że aż się kłopoczę. Porwę cię do lasu i tyle" - powie na randce Sławomir.

Adrian zaprosi na rozmowę Wioletę. Widać, że rolnik ma problem z okazywaniem swoich uczuć i emocji. Ilona na poprzedniej randce zadał mu kilka niewygodnych pytań. Co wydarzy się, kiedy na randkę rolnik spotka się z Wioletą, a potem Agatą?

"Jak ktoś lubi mocne wrażenie, to jest ciekawie" - co też rolnik miał na myśli, kiedy mówił te słowa podczas randki z Wioletą?

Jak wypadną wszystkie spotkania? Wszystkiego dowiemy się w siódmym odcinku programu "Rolnik szuka żony 6" - emisja 27 października 2019 roku w TVP1.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje