Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony". Nowe zdjęcia ze ślubu Kasi i Piotra

Kasia i Piotr to para, która poznała się i pokochała przed kamerami! Połączył ich program pt. "Rolnik szuka żony", którego gospodynią jest Marta Manowska. Teraz prowadząca show postanowiła raz jeszcze powrócić wspomnieniami do momentu ich ślubu, a przy okazji podzieliła się z internautami zdjęciami z tej wyjątkowej chwili.

"Rolnik szuka żony" to program, który połączył już wiele par. Miłość przed kamerami znaleźli m.in.: Grzegorz i Ania Bardowscy, Małgorzata i Paweł Borysewiczowie czy Robert i Agnieszka Flichowscy. Niedawno do tego grona dołączyli kolejni zakochani - Kasia i Piotr, którzy poznali się w czwartej edycji programu. Para ma już synka Aleksa, a teraz zakochani postanowili zalegalizować swój związek. Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć zarówno przyjaciół z "rolnikowej" rodziny, jak i samej prowadzącej program - Marty Manowskiej. Teraz dziennikarka raz jeszcze powróciła wspomnieniami do tych chwil, publikując w sieci zdjęcia z dnia ślubu uczestników.

Reklama

W opisie do zamieszczonych kadrów Manowska przyznała, że zabawa była wyśmienita.

"Przyszły foty z wesela!!!! Nie wszystkie co prawda nadają się do publikacji, co świadczy o tym jak było udane! A na tak na serio To to są właśnie TE momenty; Kasiu! Piotr! Aleks! Dziękujemy za piękny ślub i piękne wesele od serca (...)" - napisała Manowska.

- Mam poczucie, że to jest najbardziej rewolucyjna i wywrotowa edycja [programu "Rolnik szuka żony"] - deklaruje prowadząca show Marta Manowska, zwracając uwagę, że scenariusz nadchodzącej odsłony programu w niczym nie przypomina dotychczasowych wydań "Rolnika...".

Przebój TVP wraca na antenę stacji w niedzielę, 8 września.


RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL