Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Marlena pokazała chłopaka

Pamiętacie Marlenę z szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony"? Jej burzliwa relacja z Sewerynem zakończyła się przed kamerami, a teraz obydwoje układają swoje życie na nowo. Ostatnio uczestniczka show pochwaliła się swoim partnerem, wrzucając romantyczne zdjęcie z ukochanym.

Kim jest nowa miłość Marleny?

Nie ulega wątpliwości, że ostatnia edycja programu "Rolnik szuka żony" wzbudzała ogrom emocji. Widzowie śledzący losy pięciu bohaterów poszukujących miłości, byli bowiem świadkami zarówno pierwszych randek i czułych gestów, jak również... ostrych kłótni! Właśnie do takiej wymiany zdań doszło między Sewerynem i Marleną, co w konsekwencji doprowadziło do zerwania ich relacji.

W ostatnim odcinku "Rolnika..." zarówno Seweryn, jak i Marlena ujawnili, że obydwoje są już w nowych związkach. Dodatkowo w świątecznej odsłonie show rolnik pojawił się już z Magdaleną. O tym, że w sercu jego byłej partnerki także zagościł spokój, świadczyć może jej aktywność w mediach społecznościowych. W instagramowej relacji Marlena zamieściła kadr z ukochanym, przy okazji zdradzając co nieco na jego temat.

Reklama

Kim jest nowa miłość Marleny? Z informacji zamieszczonych w social mediach wynika, iż ma na imię Błażej, a na swoim koncie ma m.in. udział w zeszłorocznym konkursie na Mistera Wielkopolski, w którym został finalistą. Dodatkowo mężczyzna interesuje się podróżami, a swój wolny czas lubi spędzać m.in. na siłowni.

Związek Marleny i Seweryna nie był jedynym, który nie zakończył się powodzeniem; w programie na pięciu uczestników tylko jednemu udało się znaleźć miłość - mowa o Adrianie, który zakochał się z wzajemnością w Ilonie. Niedawno pojawiła się wiadomość o rozstaniu Jakuba i Ani, którym odbiorcy równie mocno kibicowali. Jak potoczą się dalsze losy uczestników? Tego na razie nie wiadomo, ale pewne jest, że program "Rolnik szuka żony" powróci z nowym sezonem! Będziecie oglądać?

Sabina Obajtek

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje