Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Magdalena Bator została mamą

Magdalena Bator, uczestniczka 7. edycji programu "Rolnik szuka żony", została mamą - poinformowano na oficjalnym profilu programu TVP na Facebooku. Pod postem, wśród wielu gratulacji, pojawiły się również nieprzychylne komentarze fanów produkcji.

Magdalena Bator i jej poznany w show TVP partner Kuba zostali rodzicami Marcelka. "Szczęśliwym rodzicom gratulujemy, a Marcelka serdecznie witamy!" - brzmi wpis na facebookowym profilu "Rolnik szuka żony".

Choć zdecydowana większość komentujących gratuluje parze narodzin potomka, część internautów sugeruje, że rolniczka ukrywała swoją ciążę i związek z Kubą. Część użytkowników policzyła, że Magda musiała zajść w ciążę w sierpniu, a więc wtedy, kiedy trwały jeszcze nagrania do programu, a Kuba nie był przecież gościem w domu rolniczki. Poza tym podczas emisji świątecznego odcinka nie podano informacji, że uczestniczka jest w ciąży. Na kobietę spłynęła fala hejtu.

Reklama

Oto kilka nieprzychylnych komentarzy!

"W święta jeszcze nie była w ciąży, w maju rodzi. Powinna zdradzić wszystkim tą cudowną metodę", "Poznała Kubę wcześniej niż tą niedobrą dla niej "trójcę"", "Skoro teraz urodziła to w sierpniu zrobiła. Dość szybko jak na tą znajomość", "To szybko zaszła w ciążę. Miesiąc (a może i nie) po wizytach chłopaków" - piszą internauci.

Znaczna część komentujących to jednak osoby, które cieszą się szczęściem pary i gratulują im narodzin syna.

Program "Rolnik szuka żony" doczekał się już siedmiu sezonów, łącząc przed kamerami mnóstwo par. W minionej edycji wzięła udział Magdalena Bator, a los postawił na jej drodze Jakuba.

Chociaż ich relacja narodziła się dość późno (Magda odpowiedziała na list mężczyzny dopiero w momencie pożegnania wcześniejszych kandydatów), to szybko przyjęła właściwy tor - Magda i Kuba byli praktycznie nierozłączni.

"Kuba napisał do mnie list i był w tej dziesiątce, którą zaprosiłam na spotkanie, ale nie mógł wtedy przyjechać. Wszystko na razie się zgadza i to jest chyba ten, którego szukałam"- mówiła Magda.

W świątecznym odcinku "Rolnika" Marta Manowska odwiedziła zakochanych w domu Jakuba, a niedługo później w mediach pojawiła się informacja o zaręczynach pary.

"Nie przypuszczałam, że to wszystko tak szybko się potoczy. Nasuwa się myśl, że przeznaczenie naprawdę istnieje. Kuba jest ciepłym, dobrym człowiekiem, ze swoimi zasadami. Jest inteligentny i potrafi zadbać o mnie. To jest to, czego w życiu szukałam. Jestem szczęśliwa" - wyznała Magda podczas świątecznego odcinka "Rolnika".

"Magda jest ciekawą osobą, ciepłą, nikogo nie gra, jest sobą. Zachwycam się nią co dzień. Może uda mi się uchylić dla niej rąbek nieba" - dodał Kuba.

W marcu Magda z "Rolnika" opublikowała serię zdjęć, na których eksponuje swój ciążowy brzuch. Pod zdjęciami rolniczka zamieściła czuły wpis. "Oczekiwanie, troska, ciekawość - wszystko to poprzedza poznanie nowego człowieka" - napisała.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 7

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL