Reklama

"Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony": Czy Monika i Łukasz są parą?

Sporo zamieszania wzbudziło zdjęcie, jakie na Facebooku zamieścił w sylwestrowa noc Łukasz Siebers, jeden z bohaterów trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony".

Monika na rękach uczestników trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony" (drugi z lewej to Łukasz)

"A jak Wy się bawcie" - napisał na swym profilu na Facebooku Łukasz Siebers w sylwestrowa noc. Nie byłoby nic dziwnego w takim wpisie, gdyby nie fakt, że na zdjęciu poniżej można było zobaczyć młodego rolnika, obejmującego Monikę Jezior - jedną z bohaterek trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony".

Reklama

Również Monika na swym profilu na Facebooku zamieściła zdjęcie z Łukaszem z sylwestrowej zabawy. "Szczęśliwego Nowego Roku!" - napisała rolniczka.

Od razu pod postem pojawiły się komentarze. Część internautów wyraziła zdumienie, że para spędziła razem sylwestra. Część sugeruje, że Monika i Łukasz są parą.

"Długo się szukali życzę szczęścia", "Co za nowa para", "Co ja widzę , co ja patrze... Szczęśliwego Nowego Roku!!" - oto niektóre z komentarzy.

Jak jest prawda? Sami zainteresowani na razie nie skomentowali całej sytuacji.

Łukasz Siebers to uczestnik trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony", który wbił się w pamięć fanów produkcji tym, że na oczach milionów widzów porzucił swoją wybrankę Patrycję.

"Nie byłem przekonany, że Patrycja jest tym właściwym wyborem. Mam poczucie, że ją skrzywdziłem. Wiem, że nic by z tego nie wyszło. Pytanie, czy mogłem to wcześniej przerwać" - przyznał Łukasz Siebers w szczerej rozmowie z Martą Manowską, zawartej w książce "Rolnik szuka żony".

Z kolei Monice Jezior nie wyszedł związek z Tomkiem, którego wybrała w programie.

"Tomek to bardzo wartościowy chłopak. I przystojny. I ułożony. Podziwiałam go jako mężczyznę. Zainteresował mnie, ale się nie zakochałam. Strasznie przeszkadzało mi to, że nie potrafił wyrazić swojej opinii. Czy mówi, to co ja chcę usłyszeć, czy to co myśli" - mówiła Monika Jezior w rozmowie z Martą Manowską.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 3