Reklama

"Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony": Adrian na romantycznym zdjęciu z Iloną. Będzie ślub?

Adrian i Ilona to para, która odnalazła miłość w ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". O tym, że ich związek ma się bardzo dobrze, świadczyć mogą publikowane przez nich kadry, na których nie brak romantycznych gestów. Nic więc dziwnego, że internauci piszą o ich... ślubie!

Adrian i Ilona - szczęśliwa para z szóstej edycji "Rolnik szuka żony"

Chociaż szósta edycja programu "Rolnik szuka żony" już dawno miała swój finał, to emocje z nią związane trwają nadal. Widzowie, którzy kibicowali związkowi Adriana i Ilony, dodatkowo śledzą ich dalsze poczynania w sieci, a dzięki aktywności pary wiedzą, że ich związek kwitnie.

Reklama

Zarówno rolnik, jak i jego piękna wybranka nie ukrywają swojego uczucia, od czasu do czasu publikując pełne romantyzmu kadry. Ostatnie zdjęcie opatrzone zostało takimi słowami Adriana: "Czy tu jest potrzebny jakiś opis?".

Internauci są pod wrażeniem najnowszego zdjęcia Adriana i Ilony. Już po pierwszym spojrzeniu na fotografię widać, że miłość kwitnie. Nie dziwi więc spora liczba komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem. Najwięcej jest komplementów, jednak nie brak również... nawiązania do ślubu!

"Nie, nie trzeba żadnych opisów. Prawdziwa wzajemna miłość, wszystkiego dobrego kochani", "Tyle szczęścia i miłości na jednym zdjęciu", "Opis zbędny, wszystko widać", "Oby był kolejny ślub w rolniku" - piszą internauci.

Adrian i Ilona to jedyna para, której udało się znaleźć miłość w szóstej edycji programu. Jak będzie z kolejnymi bohaterami? Tego na razie nie wiadomo, ale pewne jest, że casting do siódmej edycji programu trwa. Odcinek zerowy powinniśmy tradycyjnie obejrzeć na Wielkanoc.

Autor: Sabina Obajtek
Przeczytaj cały artykuł na stgronie RMF!

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6