Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 8": To jest zupełnie nowa historia [uczestnicy, premiera, pora emisji]

Już 19 września poznamy bliżej uczestników nowej, ósmej już edycji programu "Rolnik szuka żony". Są wśród nich dwie kobiety i trzech mężczyzn. "To będzie zupełnie inna historia. Poznamy pięć osób o niewiarygodnych osobowościach, które nie boją się wyzwań" - mówi Marta Manowska, prowadząca show.

Bohaterowie "Rolnik szuka żony 8" / zdjęcie z oficjalnego profilu programu TVP na Facebooku

Program "Rolnik szuka żony", który podbił serca milionów telewidzów, wraca do telewizyjnej Jedynki.

"To będzie zupełnie inna historia. Poznamy pięć osób o niewiarygodnych osobowościach, które nie boją się wyzwań. Zaczynamy opowieść o wielkim poszukiwaniu miłości" - mówi Marta Manowska, prowadząca show.

"Wyzwaniem jest stanąć przed milionami ludzi z wszystkimi emocjami na wierzchu. Może dla niektórych to będzie początek nowej drogi" - dodaje dziennikarka.

"Mogę dzisiaj zmienić swoje życie. Czego chcę? Zwolnić tempo i znaleźć odpowiednią bratnią duszę" - mówi 28-letnia Kamila. "Pojawia się szansa. Jestem pełna nadziei, że być może w tym programie znajdę miłość" - dodaje 56-letnia Elżbieta.

Reklama

A co mówią mężczyźni, którzy biorą udział w programie? Jakiej kobiety szuka 23-letni Kamil? "Żeby potrafiła pocieszyć, rozweselić, wesprzeć w trudnych momentach i żeby była przy mnie" - zdradza. "Ja szukam swojej drugiej połówki" - wyznaje z rozbrajającą szczerością 55-letni Krzysztof. "Życzyłbym sobie, żeby to była osoba na całe życie" - stwierdza z powagą 26-letni Stanisław.

"Rolnik szuka żony": Kim są uczestnicy 8. edycji?

Lista uczestników ósmej edycji "Rolnik szuka żony" została ogłoszona w środę, 25 sierpnia, na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

Elżbieta ma 56 lat. To energiczna blondynka, która prowadzi ekologiczną plantację truskawek i uwielbia pracę w ogrodzie. Jest kobietą niezależną, odważną, której największą siłą i radością są dzieci. Dwoje z nich założyło już swoje rodziny, natomiast najmłodsza córka, Wiktoria, studiuje i bardzo wspiera mamę w podejmowanych przez nią decyzjach. Elżbieta ma 164 cm wzrostu, niebieskie oczy, a jej niewątpliwą zaletą jest to, że akceptuje siebie w 100%.

Kamila ma 28 lat, mieszka w województwie mazowieckim i jest producentką pieczarek. Ma 168 cm wzrostu, blond włosy i zielone oczy. Uwielbia podróżować, bawić się i tańczyć. Lubi postawić na swoim, zawsze mówi to, co myśli, potrafi szybko podejmować decyzje i umie dobrze organizować czas. Życiowa optymistka o dobrym sercu, spędzająca wolny czas w gronie przyjaciół.

Kamil ma 23 lata, prowadzi 60-hektarowe gospodarstwo specjalizujące się w uprawie traw nasiennych kwalifikowanych oraz zbóż. Ma także małe stadko bydła rasy Limousine, które planuje powiększać. Ukończył szkołę górniczą, ale miłość do ziemi, którą zaszczepił w nim dziadek, sprawiła, że wrócił do rodzinnego domu i wsiadł do ciągnika. Oprócz rolnictwa, które jest jego ogromną pasją, interesuje się zabytkowymi motocyklami. Mimo swojego młodego wieku, bardzo poważnie podchodzi do życia.

Krzysztof ma 55 lat, emanuje pozytywną energią, ma ogromne poczucie humoru i dystans do samego siebie. Jego dom położony jest w malowniczej okolicy, wśród przepięknych mazurskich jezior i lasów. Jest po rozwodzie, ma trójkę dzieci i czuje, że jeszcze tak wiele mógłby zaoferować drugiej osobie. Postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i zawalczyć o szczęśliwszą przyszłość.

Stanisław to 26-letni rolnik z wielkopolski, który ma już jasno sprecyzowane plany na swoją zawodową przyszłość. Jest mężczyzną bardzo pracowitym, zdyscyplinowanym, który dużo od siebie wymaga. Ma 195 wzrostu, niebieskie oczy i ciemne włosy. Jego pasją jest lotnictwo, a czas wolny spędza bardzo aktywnie. Z poprzednią partnerką był zaręczony, ale niestety podzieliła ich wizja na przyszłość. Stanisław nie wyobraża sobie zmiany miejsca zamieszkania i chciałby poznać dziewczynę, która to zaakceptuje.

"Rolnik szuka żony": Zwiastun, premiera, godzina emisji

W najbliższą niedzielę, 19 września, wieczorem widzowie TVP1 obejrzą pierwszy odcinek ósmej edycji "Rolnik szuka żony". W tym odcinku bohaterowie będą w obecności Marty Manowskiej czytać listy, które napisały do nich zainteresowane osoby.

Kto otrzyma tych listów najwięcej? I co najważniejsze - czy wśród tych listów będzie ten, na który uczestnicy czekają najbardziej? Czy serce rolniczek albo rolników silnej zabije przy czytaniu listów?

Wszystkiego dowiemy się 19 września. Zobaczcie zwiastun pierwszego odcinka "Rolnik szuka żony 8".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje