Reklama

"Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony 7": Randki, ale nie dla wszystkich [zwiastun 11. odcinka]

W tej edycji na randki wybiorą się trzy pary: Paweł i Marta, Maciej i Ilona oraz - tu zaskoczenie - Magdalena z Kubą, którego widzowie TVP dopiero poznają. Kto ma największe szanse na miłość? Co z pozostałą dwójką bohaterów programu?

"Rolnik szuka żony 7": Dawid na razie jest sam

Tym razem widzowie TVP będą mogli dowiedzieć się, jak przebiegały randki: Pawła i Marty, Macieja i Ilony oraz Magdaleny i Kuby.

Reklama

Ta trzecia para to największa niespodzianka siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Po tym, jak Magda odesłała do domu wszystkich kandydatów, wydawało się, że tu happy endu nie będzie. A jednak!

Kuba był w dziesiątce mężczyzn, których rolniczka zaprosiła na spotkanie. Nie mógł wtedy przyjechać, a teraz świetnie wykorzystał drugą szansę, którą dostał od losu.

"Kuba napisał do mnie list i był w tej dziesiątce, którą zaprosiłam na spotkanie, ale nie mógł wtedy przyjechać. Wszystko na razie się zgadza i to jest chyba ten, którego szukałam" - stwierdziła uśmiechnięta rolniczka w poprzednim odcinku.

Niektórzy internauci piszą jednak, że ich relacja zbyt szybko się rozwija i sugerują, że para mogła znać się wcześniej.

Jaka jest prawda? Być może dowiemy się czegoś więcej w 11. odcinku.

Jest już zwiastun najnowszego odcinka programu "Rolnik szuka żony". Czego możemy dowiedzieć się z tej zapowiedzi?

"Mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwa" - wyzna Magda w zwiastunie 11. odcinka. Kuba doda: "Mały stresik jest". Co miał na myśli?

A co u Pawła i Marty - najsympatyczniejszej pary tej edycji?

"Staram, się jakieś wady w niej wynaleźć, ale nie ma nic" - powie Paweł w zapowiedzi nowego odcinka. "Wszystko jakoś tak fajnie się układa" - wyzna Marta.

Maciej i Ilona również rozwijają swoją relację, choć powoli.

"Jestem gotowy na związek, na założenie rodziny" - oświadczy Maciej. "Jeszcze nie mamy takich relacji" - studzi jednak jego zapał Ilona.

A co z pozostałą dwójką bohaterów produkcji TVP? Józef i Dawid nie tracą nadziei.

"Jeszcze będzie radośnie, jeszcze będzie przyjemnie" - powie Józef. "Jeszcze raz, tak na spokojnie przejrzę te wszystkie listy" - doda Dawid.

Emisja 11. odcinka siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" już w najbliższą niedzielę, 6 grudnia, w TVP1.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 7