Reklama

"Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony 7": Co w 10. odcinku? "Jutro kawa?"

Wybory zostały dokonane. Część decyzji za rolników podjęły ich kandydatki. W programie zostały już tylko dwie pary: Paweł i Marta oraz Maciej i Ilona. Co z pozostałą trójką? Kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony" już w niedzielę, 29 listopada, w TVP1.

"Rolnik szuka żony 7": Magdalena rozmawia z Martą Manowską

Co tym razem wydarzy się w domach Magdy, Pawła, Macieja, Dawida i Józefa?

Reklama

Paweł pojedzie z wizytą do rodzinnego domu Marty i pozna jej najbliższych. Z kolei Maciej odwiedzi rodzinę Ilony. Jak potoczą się losy tych par?

Pojawił się już zwiastun 10. odcinka. Czego możemy dowiedzieć się z tej zapowiedzi?

"Nie mogę zapomnieć o Apolonii" - powie Józef, który spędza samotnie czas w domu. Jego gospodarstwo opuściły wszystkie kandydatki: Ewa, Grażyna i właśnie Apolonia.

"Kiedy patrzyłem na te puste łóżka..." - wyzna ze smutkiem Dawid, który również został sam. Z jego domu wyjechały najpierw Agnieszka, z potem Martyna i Magda.

"Nasza znajomość rozwija się bardzo powoli" - oświadczy Ilona, która została wybrana przez Macieja. Czy ten związek ma szansę przetrwać?

"Jutro kawa? A ja: OK" - powie Magda, która odprawiła wszystkich kandydatów - Mateusza, Pawła i Adama - i powiedziała, że jest bardzo rozczarowana tym programem. Czyżby zaczęła się z kimś spotykać?

A co u Pawła i Marty? Na filmiku widać, że rolnik przyjechał do domu swej wybranki z bukietem kwiatów, a ona rzuca mu się na szyję. Tutaj miłość kwietnie.

Z pewnością na fanów programu czeka wiele emocji. Dziesiąty odcinek programu "Rolnik szuka żony 7" już w niedzielę, 29 listopada, w TVP1.

Jeśli ktoś chciałaby przypomnieć sobie poprzedni odcinek - zapraszamy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 7