Reklama

"Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony 5": Jessica w świątecznym odcinku! Ale niespodzianka!

Nie wszyscy bohaterowie piątej edycji pojawiali się na tradycyjnym świątecznym spotkaniu. Wśród gości była jednak najbardziej barwna postać "Rolnika...", czyli Jessica. Co dzieje się teraz w życiu kobiety?

Jessica i Krzysztof w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" (screen z Facebooka)

Specjalny odcinek można było obejrzeć w Boże Narodzenie, 25 grudnia, wieczorem w TVP1.

Reklama

Wspólnie z Martą Manowską przy świątecznym stole zasiedli: Łukasz z Agatą, Grzegorz z Dorotą, Jan, Krzysztof oraz bohaterowie poprzednich edycji: Małgosia (już w zaawansowanej ciąży) z Pawłem, Mikołaj z Katarzyną oraz Piotr z Katarzyną.

Zabrakło Marka z piątej edycji i widzowie nie dowiedzieli się, dlaczego się nie pojawił.

Zaproszono za to Jessikę, która była kandydatką na żonę najmłodszego bohatera programu, Krzysztofa i jak zwykle, jej pojawienie się wzbudziło sporo emocji.

"Przywiozłam bigos" - powiedziała, wchodząc do studia. "Stałam się bardziej rozpoznawalna, nie żałuję udziału w programie i niczego bym nie zmieniła" - stwierdziła.

Dla Jassiki przygotowano niespodziankę - filmik z wypowiedziami na jej temat osób z Leszna (to jej rodzinne miasto).

"Ona nie może jeszcze w to uwierzyć, że ludzie za nią latają i że chcą autografy. Taka popularna się zrobiła" - opowiadała z dumą jej matka.

"Kiedyś Leszno znane było z aquaparku, a teraz - tylko Jessica", "Na domówkach był jeden temat - żużel, a teraz? Tylko Jessica" - dodali znajomi kobiety.
INTERIA.PL

Reklama