Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 5": Co w dziewiątym odcinku? Czas wyborów! [wideo]

Nadszedł czas wyborów. "Pani w kwiaciarni powiedziała, że dwie są na pożegnanie, jedna na kochanie" - powiedziała Marta Manowska, przywożąc trzy róże jednemu z rolników. Co wydarzy się w dziewiątym odcinku piątej edycji produkcji TVP? Sprawdźcie!

Nadszedł czas wyborów. "Pani w kwiaciarni powiedziała, że dwie są na pożegnanie, jedna na kochanie" - powiedziała Marta Manowska, przywożąc trzy róże jednemu z rolników. Co wydarzy się w dziewiątym odcinku piątej edycji produkcji TVP? Sprawdźcie!
Czy Marek wybierze Anetę? / fot. z oficjalnego profilu programu "Rolnik szuka żony" /Facebook

W najbliższym odcinku rolnicy będą musieli podjąć ostateczne decyzje. Kto się zawaha? Komu serce mocniej zabije? Ktoś wycofa się z rywalizacji? Wszystko okaże się już w najbliższą niedzielę, 11 listopada.

Na oficjalnym profilu programu "Rolnik szuka żony" na Facebooku pojawiła się właśnie filmowa zapowiedź niedzielnego odcinka. Czego można dowiedzieć się z tego zwiastuna?

Krzysztof i Łukasz nie mają dylematów z podejmowaniem decyzji. W ich domach zostały tylko EwelinaAgata. Czy uda im się ułożyć wspólną przyszłość? Zobaczymy.

Reklama

"Wreszcie otrząsnąłem się z bolesnej przeszłości. Stwierdziłem, że sprawy rodzinne mam już poukładane i najwyższa pora zrobić coś dla siebie. Szczerze mówiąc, nie przypuszczałem, że dostanę się do programu, dlatego tym bardziej się cieszę" - mówił Łukasz w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

"Wszystko się może zdarzyć, ale naprawdę liczę na to, że się nie pomyliłem" - dodał rolnik, który nie ukrywa już, że zakochał się w Agacie. Czy z wzajemnością?

Krzysztof już w poprzednim odcinku przyznał, że Ewelina była od początku jego faworytką. Przyjaciele i rodzice stwierdzili, że para pasuje do siebie. "Chciałabym być jego żoną. Chcę zostać kurą domową, chcę gotować, prać, sprzątać, chodzić do obory, takie normalne życie prowadzić" - oświadczyła wprost dziewczyna.

Problem ma Grzegorz, bo wszystkie trzy kobiety są nim zainteresowane, on sam zaś twierdzi, że każda z nich jest "idealna". "Mam w sobie tyle uczuć, którymi chcę się podzielić" - wyznał w ósmym odcinku.

"Narozrabiałem" - przyznał w zwiastunie rolnik. Co zatem zrobi? Na jego decyzję czekają Dorota, Martyna i Monika.

Marek też się waha. Rodzina podpowiadała, że najbardziej pasuje do niego Aneta, ale wydaje się, że szanse mają też Joanna i - nieco mniejsze - Aleksandra.

"Chyba rzucę monetę" - powiedział niezdecydowany rolnik.Co wydarzy się w domu Jana? W poprzednim odcinku Maria zapowiadała, że zaskoczy rolnika. Czyżby chciała odejść z programu? Małgorzata liczy, że to ona zostanie wybrana, a Elżbieta chce już chyba tylko pojechać do domu.

Dla 58-letniego Jana najważniejszy jest "błysk w oku". "Od 26 lat jestem sam, a żony jeszcze nie udało mi się spotkać. Zdecydowałem się na udział w programie, by w ten sposób otworzyć nowy rozdział. Chciałbym wreszcie znaleźć kobietę, towarzyszkę na resztę życia" - wyznał mężczyzna.

Czy któraś z kobiet okaże się tą jedyną? Jaką decyzję podejmie Jan?

Dziewiąty odcinek już w niedzielę, 11 listopada, w TVP1.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL