Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnika" zdradzają ślubne tajemnice

Tę parę widzowie pokochali kilka lat temu w programie "Rolnik szuka żony". Wiele osób trzymało kciuki za to, by uczucie Ani i Grzegorza przetrwało również poza telewizyjnymi kamerami - i tak się stało! Małżeństwo, które poznało się w drugiej edycji show, w tym roku obchodzi już 4. rocznicę ślubu. Miłość kwitnie, a szczęśliwi zakochani pochwalili się wyjątkowym nagraniem, na którym wspominają ten niezwykły dzień.

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się przed kamerami, gdyż obydwoje zgłosili się do drugiej edycji programu: "Rolnik szuka żony". Już podczas czytania listu mężczyzna stwierdził w rozmowie z prowadzącą - Martą Manowską - że przed tą panią mógłby "uklęknąć na jedno kolano". O tym, że tak się stało, przekonaliśmy się kilka miesięcy później, a 16 kwietnia 2016 roku para złożyła małżeńską przysięgę przy świadkach.

Teraz państwo Bardowscy tworzą szczęśliwą rodzinę dla swoich dzieci: Jasia oraz Liwii.

Reklama

Ostatnio lubiana para z okazji rocznicy ślubu postanowiła podzielić się z fanami wspomnieniami z tego wyjątkowego dnia! W sieci pojawiło się nagranie, które chwyta za serce!

Ania Bardowska opublikowała film na YouTube, w którym razem z mężem wspominaja swój ślub. To nie tylko kadry z uroczystości czy opowieść o niezwykłych emocjach związanych z tym wydarzeniem. Na nagraniu para zdradza również, że nie wszystko było łatwą decyzją. Co ciekawe, okazuje się że problemem była suknia ślubna i garnitur! Zakochani opowiadają również o swoim pierwszym tańcu... Jakie jeszcze tajemnice zdradzili?

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama