Reklama

Oscary 2008

Zastąpią "Seks w wielkim mieście"?

W lipcu telewizja Polsat rozpocznie emisję serialu "Kaszmirowa mafia", którego producentem jest twórca "Seksu w wielkim mieście". Nowa pozycja to połączenie dramatu obyczajowego z komedią, w jednej z głównych ról - Lucy Liu ("Aniołki Charliego").

Cztery kobiety sukcesu: Mia (Lucy Liu), Juliet (Miranda Otto), Caitlin (Bonnie Somerville) i Zoe (Frances O'Connor) - każda z nich w innej dziedzinie wygrała rywalizację zawodową z mężczyznami - teraz wzajemnie wspierają się w walce o udane życie prywatne, bo gorące romanse i jeszcze bardziej burzliwe zdrady okazują się trudniejsze do przetrwania, niż zdobycie i utrzymanie fotela dyrektora w świecie zdominowanym przez płeć przeciwną.

Reklama

Są błyskotliwie inteligentne, przebojowe i atrakcyjne. Przyjaźnią się od czasów wczesnej młodości, ale to współczesne podobne doświadczenia zbliżyły je do siebie. Zbyt dobrze wiedzą, że w ich świecie małżeństwo jest nietrwałą instytucją, a dzieci przeszkadzają w robieniu kariery. Mieszkają na Manhattanie i cenią sobie prestiż tego miejsca. Ale ich ambicje mają swoją cenę - gdy wygrywają wyścig o lepszą posadę i jeszcze wyższe pobory, mogą stracić coś cenniejszego. Te przyjaciółki zawsze jednak mogą liczyć na siebie.

"Kaszmirowa mafia" to chwilami szczere do bólu, ale też zabawne spojrzenie na cztery ambitne młode kobiety, które w "nowojorskiej dżungli" nauczyły się z powodzeniem rywalizować z mężczyznami i innymi kobietami, wygrywając na polu zawodowych, ale nie zawsze w sferze prywatnej i wtedy najważniejsza okazuje się łącząca je przyjaźń - jak w przysłowiowej mafii, wspierają się w najtrudniejszych chwilach i zawsze mogą na siebie liczyć.

"Kaszmirowa mafia" na antenie Polsatu od 23 lipca, codziennie (od poniedziałku do piątku) o godz. 9.30.

Media2.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lucy Liu | mafia | Aniołki Charliego | seks | 'Seks w wielkim mieście'