Reklama

Oscary 2008

Zastąpi chorego na raka aktora

Stacja Starz oficjalnie potwierdziła, że znalazła aktora, który wcieli się w Spartakusa, w zastępstwie chorego na raka Andy'ego Whitfielda.

Andy Whitfield, grający główną rolę w pierwszym sezonie serialu "Spartakus: Krew i piach", nie mógł kontynuować pracy na planie kontynuacji tej produkcji, gdyż zdiagnozowano u niego nowotwór.

Reklama

W związku z tym Starz postanowiła zrealizować, zamiast rozwinięcia historii, prequel, opowiadający o wcześniejszych losach drugoplanowych bohaterów serialu.

Z ogłoszeniem decyzji czekano jeszcze na wyniki terapii Whitfielda, licząc, że wyzdrowieje i powróci na plan. Tak się niestety nie stał - aktor nadal boryka się z chorobą.

Przez jakiś czas po tym, jak wiadomo już było, że "stary" Spartakus nie powróci do swojej roli, spekulowano kto mógłby zająć jego miejsce. Pojawiały się nazwiska m.in. serialowych braci ze "Skazanego na śmierć" - Wentwortha Millera i Dominica Purcella.

Ostatecznie angaż zdobył Liam McIntyre, znany z epizodów w takich serialach jak "Pacyfik" i "Gliniarze z Melbourne".

Czy podoła nowemu wyzwaniu?

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

INTERIA.PL

Reklama