Reklama

Oscary 2008

Zaręczyny w "M jak miłość"

Wątek miłości matki Kingi - Krystyny (Hanna Mikuć) i ojca Madzi - Wojciecha (Emilian Kamiński) to miód na serce dojrzałych fanów serialu. Pewnie ucieszy ich wiadomość, że para już niebawem weźmie ślub...

Krystyna i Wojciech od jakiegoś czasu mieszkają razem. Okazuje się, że decyzja o wspólnym prowadzeniu gospodarstwa domowego, to tylko mały wstęp do poważniejszych rozstrzygnięć.

Reklama

Marszałek już nie raz udowodnił, że jest romantykiem. Wkrótce to tylko potwierdzi. Dowód? W czasie cudownego wypadu nad morze - w pięknej scenerii błękitnego jak niebo Bałtyku - oświadczy się ukochanej Krystynie. A ona - wzruszona bez granic - będzie w stanie wypowiedzieć tylko jedno słowo: "tak".

W czasie pobytu nad morzem Filarska spotka się też ze swoją przyjaciółką z liceum. W postać Elżbiety wcieli się Maria Mielnikow- Krawczyk, prywatnie mama Mikołaja Krawczyka, czyli Pawła Krzyżanowskiego z "Pierwszej miłości".

Razem wpadną na pomysł, by zorganizować zlot przyjaciół ze szkoły. Ta spontaniczna myśl okaże się brzemienna w skutki.

Na szkolnym zlocie Krystyna spotka Julka (Mariusz Żarnecki), byłego narzeczonego, którego dotąd wszyscy uważali za zmarłego. Na jaw wyjdzie, że mężczyzna miał uraz głowy, w efekcie którego kilka miesięcy leżał w szpitalu za granicą. Potem - przez stan wojenny - stracił kontakt z Polską. Czy dawne uczucia do przystojnego marynarza odżyją?

Więcej czytaj w magazynie "Świat seriali"

Świat Seriali

Reklama