Reklama

Oscary 2008

Zamachowski chce do serialu

"Jako wielki aktor dramatyczny zawsze stronił od telewizyjnych tasiemców. Ale czasy się zmieniły" - informuje "Fakt"

Chodzi o Zbigniewa Zamachowskiego, który powiedział, że chętnie zagra w serialu".

Reklama

Do tej pory w serialach pojawiał się tylko gościnnie. Między innymi w "Niani" czy "13 posterunku". Teraz marzy mu się jakaś większa rola.

"Wcale nie myślę, że serial to coś gorszego, jeśli dostanę jakąś ciekawą propozycję, to chętnie zagram" - mówi z przekonaniem Zamachowski.

To całkowita zmiana poglądów. Zamachowski, który jest laureatem wielu nagród (między innymi cztery razy odbierał laur na festiwalu filmowym w Gdyni), zawsze powtarzał, że dla niego w pracy liczy się artyzm i przesłanie. Pytany o ewentualne role serialowe odpowiadał, że nie mógłby grać tylko dla pieniędzy. Teraz oddaje hołd swym kolegom, którzy pracują w telenowelach.

"Oni wcale nie mają tak prosto. Prawie codziennie dostają nowy tekst i muszą się go szybko nauczyć. Często są to całe strony" - mówi z namaszczeniem.

Jest też i inny wabik. Aktorzy grający w serialach zarabiają nawet 40 tysięcy złotych miesięcznie. Do tego dochodzą też liczne kontrakty reklamowe.

"Takie pieniądze na pewno przydadzą się naszemu wielkiemu aktorowi. Zwłaszcza że ma na utrzymaniu żonę i czwórkę dzieci" - pisze "Fakt".

INTERIA.PL/Fakt

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: chcę | Zamachowska | "Fakt" | 'Fakt'