Reklama

Oscary 2008

Startuje nowy serial s-f

Już w sobotę, 29 stycznia, startuje nowy serial science fiction "The Event: Zdarzenie".

Produkcja zaczyna się jak wiele kryminałów o walce niewinnie oskarżonych. Sean Walker (Jason Ritter) i Leila (Sarah Roemer) spędzają wakacje na Hawajach. Dziewczyna źle się czuje, chłopak sam idzie ponurkować. Gdy wraca do hotelu, okazuje się, że Leila zniknęła, a personel twierdzi, że w ogóle nie wie, o kogo chodzi.

Reklama

Sean zostaje posądzony o morderstwo. Próbuje dotrzeć do prawdy i odkrywa, że został wplątany w intrygę o globalnym zasięgu. I tu dochodzimy do wątku science fiction. Tajemnica, do której zbliżył się Sean, jest tak groźna, że jej ujawnienie może zagrozić samemu prezydentowi USA.

Kiedy wkrótce po wygranych wyborach Elias Martinez (Blair Underwood) dowiaduje się o istnieniu supertajnego ośrodka, próbuje wyjawić społeczeństwu prawdę. W Mount Inostranka na Alasce są więzieni rozbitkowie z katastrofy, do której doszło przed ponad 60 laty.

Ich DNA nieznacznie różni się od ludzkiego, ale daje im wielką przewagę nad zwykłymi mieszkańcami Ziemi. Starzeją się znacznie wolniej niż my.

Przy okazji wyjdzie na jaw, że grupa obcych przebywa też na wolności. Zobaczymy zamach na prezydenta, przeskoki w czasie i przestrzeni, a zagadek, jak w "Lost - Zagubionych", do których nowy serial jest porównywany, będzie wciąż przybywało.

Pierwszy odcinek serialu "The Event: Zdarzenie" juz w sobotę, 29 stycznia, o 17:30 na antenie stacji Canal+.

IP

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: The Event | science fiction | Nowe seriale | serial | nowy serial