Reklama

Oscary 2008

Schejbal: Jestem z siebie dumna

Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2011. O tym, która z aktorek otrzyma nagrodę, dowiemy się 7 lutego 2011. W gronie nominowanych jest m.in. Magdalena Schejbal, bohaterka serialu "Szpilki na Giewoncie".

Mijający rok był dla Magdy Schejbal bardzo dobry. Na planie serialu "Szpilki na Giewoncie" poznała swego życiowego partnera, Sławka Ziębę-Drzymalskiego, jej synek Ignacy ma już rok i 9 miesięcy, a w dodatku została nominowana do Telekamery w kategorii "aktorka".

- Mam takie poczucie, że ktoś docenił moją pracę, że są ludzie, którzy chcą mnie oglądać - mówi w rozmowie z Interia.tv.

Warto pamiętać, że aktorka ma już na swym koncie cztery zbiorowe Telekamery - w 2006, 2007 i 2008 roku tę nagrodę otrzymała ekipa serialu "Kryminalni", w którym Schejbal grała główną rolę kobiecą. W 2009 roku "Kryminalni" odebrali natomiast specjalną Złotą Telekamerę. Pierwszy raz aktorka rywalizuje jednak o wyróżnienie indywidualne.

Reklama

- Teraz jestem sama, ale to super uczucie. (...) Jestem z siebie dumna - dodaje.

O nagrodę dla najpopularniejszej aktorki walczą w tym roku również: Małgorzata Braunek ("Miłość nad rozlewiskiem"), Joanna Osyda ("Majka"), Julia Pietrucha ("Blondynka") i Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia").

Magdalena Schejbal wyznaje, że jej największą konkurentką jest Joanna Osyda.

- "Majka" to serial codzienny, widzowie się z tą postacią zżyli i polubili ją. Ona jest ich ulubienicą. Ale nie trzeba się poddawać, trzeba iść po swoje - mówi twardo.

Schejbal wyznaje, że do razu czuła, że serial "Szpilki na Giewoncie" spodoba się widzom.

- To, że serial będzie miał potencjał, wiedziałam już od początku. Wierzyłam w ten projekt, ale nikt z nas nie przypuszczał, że "Szpilki..." osiągną aż taki sukces. Bardziej baliśmy się, że zostaniemy nie zrozumiani. To serial trochę nietypowy, niektórzy zarzucają nam, że może zbyt bajkowy, ale ja to lubię. Dobrze, że daliśmy ludziom możliwość poznania, polubienia czegoś nowego - opowiada nam Magda Schejbal.

Przypomnijmy, że w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2011 głosować można tylko do 4 stycznia.

Jeśli chcesz poznać wszystkich nominowanych oraz zasady głosowania kliknij tutaj.

Czytelnicy "Tele Tygodnia" mogą oddawać głosy na ulubione gwiazdy i programy telewizyjne za pomocą SMS-ów oraz na kartkach załączanych do "Tele Tygodnia".

Głosowanie internetowe odbywa się na stronie www.telekamery.pl!

Zobacz nasz raport specjalny poświęcony Telekamerom 2011!

INTERIA.PL