Reklama

Oscary 2008

Od razu zdobyła rolę w serialu

Dzięki wrodzonemu temperamentowi i osobowości Paulina Chruściel w cuglach wygrała casting do roli Irminy w serialu "Apetyt na miłość". W jednym z wywiadów aktorka opowiadała o swojej pracy i o tym, jaka jest jej bohaterka - zdrobniale zwana Iką.

Dzięki swojemu podobieństwu do Iki Paulina Chruściel od razu zdobyła rolę i, zarazem, sympatię reżyserki "Apetytu na miłość"- Anny Kazejak. Spytana na łamach "Świata seriali" o to, jaka jest jej bohaterka, Chruściel tak ją opisała:

Reklama

"Ostra, wie czego chce, umie walczyć o swoje. Natomiast wydaje się nieco wycofana w sprawach damsko-męskich. Tu zdecydowanie bardziej ekspansywna jest Joanna".

Joanna to przyjaciółka Iki, grana przez Katarzynę Kaźmierczak. Obie aktorki poznały się dopiero na planie, jednak łączy je sympatia podobna do tej, jaką czują do siebie grane przez nie dziewczęta.

"Przyjechałyśmy do Łodzi - gdzie serial był realizowany - ja z Warszawy, a ona z Gdańska. I od razu zdarzyła się zabawna historia. Okazało się, że tak jak w scenariuszu, zostałyśmy zakwaterowane razem. Zbuntowałam się przeciw temu, dokładnie tak, jak moja bohaterka, i zamieszkałyśmy oddzielanie. Co wcale nie zaszkodziło naszym sympatycznym relacjom z Kasią" - opowiadała Paulina Chruściel.

Młoda aktorka bardzo sobie chwali pracę na planie "Apetytu na miłość" i wczuła się już w swoją postać.

"Sama jestem ciekawa jej dalszych losów" - powiedziała, pytana o Irminę.

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: role | bohaterka | aktorka | miłość