Reklama

Oscary 2008

Nowe seriale w 2011 roku!

Telewizja Polska szykuje się do serialowego ataku w 2011 roku. Publiczny nadawca nie tylko uruchomił nowy kanał TVP Seriale, ale zapowiada produkcję nowych produkcji dla TVP1 i TVP2.

Pierwsze nowości widzowie Telewizji Polskiej będą mogli oglądać już wioną 2011 roku. Na antenie telewizyjnej Jedynki pojawi się nowy sezon popularnego serialu "Ranczo". Pozycja takich seriali, jak "Klan", "Plebania" czy "Ojciec Mateusz" nie jest zagrożona. Nie wiadomo, co będzie z "Ratownikami".

We wiosennej ramówce TVP2 nie zabraknie takich pozycji, jak "M jak miłość", "Barwy szczęścia" oraz Na dobre i na złe". Z informacji "Rzeczpospolitej" wynika, że wiosną w TV2 nie zobaczymy seriali "Tancerze" oraz "Licencja na wychowanie".

Jednak w zamian w telewizyjnej Jedynce i Dwójce wiosną pojawią się trzy nowe produkcje: historyczny serial "1920. Wojna i miłość", którego pilotażowy odcinek emitowany był w listopadzie; serial z Martą Żmudą-Trzebiatowską i Mateuszem Damięckim "Chichot losu" oraz "Rodzinka.pl", z Małgorzatą Kożuchowską i Tomaszem Karolakiem.

Reklama

Z kolei na jesień 2011 roku telewizyjna Jedynka planuje emisję serialu "Życie nad rozlewiskiem", który ma być kontynuacją poprzednich seriali "Dom nad rozlewiskiem" oraz "Miłość nad rozlewiskiem". W jesiennych planach jest także czwarta seria "Czasu honoru".

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Media2.pl

Reklama