Reklama

Oscary 2008

Nowa niania w "Niani"

W "Niani" szykuje się prawdziwa rewolucja. Już niebawem w domu Skalskich pojawi się nowa niania. Czyżby Maks postanowił zmienić Franię na lepszy model? A może ma to związek z wizytą byłych teściów Skalskiego, którzy grożą jemu i jego żonie, że pozbawią ich wszelkich praw do dzieci? Jedno jest pewne, Franię i Maksa czeka poważny sprawdzian wytrzymałości ich małżeństwa.

Wszyscy pamiętamy jak przed kilkoma laty zaczęła się znajomość Frani i Maksa. Przebojowa, jeszcze wtedy - panna Maj - przypadkiem trafiła do rezydencji Skalskiego i zaczęła opiekować się jego trójką dzieci. Nie trudno się zatem dziwić obawom Frani, które pojawią się wraz z nową nianią. Tym bardziej, że ona i Maks przechodzą właśnie małżeński kryzys! Czyżby Skalski uważał, że Frania nie jest w stanie pogodzić obowiązków żony i matki? A może to dzieci mają problem z odnalezieniem się w nowej relacji między ich ojcem, a ukochaną nianią Franią? Co nowego wniesie ze sobą do ich życia nowa opiekunka? A może Maks coś przed Franią ukrywa? Wszystkiego dowiemy się w pierwszym z sobotnich odcinków "Niani" (TVN - godz. 20.00)

Reklama

To jednak nie koniec atrakcji.

Powszechnie wiadomo, że trudności, podobnie jak nieszczęścia, chodzą parami. Jakby nowej niani było mało, do Skalskich zawitają rodzice Anny, zmarłej żony Maksa. Skalski będzie bardzo przejęty ich wizytą i zrobi wszystko, by wypadła jak najlepiej. Niestety będzie zupełnie odwrotnie. Frania poniesie kompletną porażkę w robieniu dobrego wrażenia na byłych teściach swojego męża. To jednak jeszcze nie koniec... Kiedy dziadkowie Zuzi, Adasia i Małgosi dowiedzą się, że nowa pani Skalska zamierza adoptować ich wnuki, zagrożą, że odkryją jej tajemnice, o których Maks nie ma pojęcia... Poza tym pozbawią ją praw do dzieci drogą sądową, wobec czego już nie będzie odwołania. Frania będzie naprawdę przerażona! Czy zdoła uratować swoją rodzinę? O tym przekonać będziemy mogli się w drugim z sobotnich odcinków serialu.

W rolach gościnnych wystąpią: Krystyna Tkacz - jako nowa niania; Wojciech Jagielski - w roli prezentera, Daniel Wieleba - jako barman oraz Barbara Brylska i Marek Barbasiewicz - jako byli teściowie Maksa.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: lepszy model | maks | Niania