Reklama

Oscary 2008

Nowa gwiazda w "Dexterze"

Jak informuje TVGuide, w nadchodzącym sezonie "Dextera" pojawi się gościnnie Kate Moennig, znana z serialu "The L Word".

Moennig pojawi się w jednym odcinku nowej serii i wcieli się w pracownicę salonu tatuażu (przypomnijmy, że w "The L Word" grała fryzjerkę). Inne informacje dotyczące jej postaci nie wyszły jeszcze na jaw.

Reklama

32-letnią aktorkę (a prywatnie kuzynkę Gwyneth Paltrow) mogliśmy ostatnio zobaczyć także w medycznej serii "Three Rivers".

Przypomnijmy, że w przeciągu ostatnich tygodni dowiedzieliśmy się, że w nowych odcinkach niezwykle popularnego serialu pojawią się też tacy aktorzy, jak: Julia Stiles, Shawn Hatosy, Maria Doyle Kennedy, April Lee Hernandez i Johnny Lee Miller.

Niedawno do obsady 5. sezonu dołączył też Peter Weller, artysta znany przede wszystkim z takich filmów jak "Robocop", "Nagi lunch" i "Screamers".

W produkcji stacji Showtime wcieli się w policjanta z Miami Metro, który będzie zaangażowany w dochodzenie wydziału wewnętrznego.

"Dexter" to serial opowiadający o mężczyźnie, który za dnia jest analitykiem krwi w miejscowej policji, w nocy zaś... nie, nie jest superbohaterem. Choć przywdziewa maskę, jest to maska niematerialna, duchowa. Główny bohater walczy ze swoją mroczną naturą, jednak jest z góry skazany na porażkę - aby zaspokoić swoje żądze, musi mordować. Wbrew pozorom Dexter to jednak mężczyzna z zasadami, posiadający sumienie, na swoje ofiary wybiera bowiem przestępców, którym udało się uniknąć sprawiedliwości.

Piąta seria "Dextera" startuje w stacji Showtime 26 września.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 'Gwiazdy' | WORD | The L word