Reklama

Oscary 2008

Nowa bohaterka w "Majce"

W nowych odcinkach "Majki" w życiu Michała Duszyńskiego (Tomasz Ciachorowski) pojawi się nowa kobieta - eksmodelka Jola Ładosz. Czy uda się jej zawrócić mu w głowie?

W roli Joli zobaczymy 31-letnią aktorkę Annę Oberc, widzom seriali znaną m.in. jako Kika z "Samego

Reklama

Życia".

- Moja bohaterka pojawi się w życiu Michała i jego żony Aleksandry (Marieta Żukowska) znienacka - opowiada Anna Oberc. - Cała trójka po raz pierwszy zobaczy się na pewnym przyjęciu.

Jola jest przyjaciółką Aleksandry z dawnych lat. Dowiaduje się, że Michał robi wszystko, by się z Olą rozwieść i poślubić Majkę (Joanna Osyda). Duszyński nawet poprosi Jolę, by dostarczyła mu jakiegoś "haka" na żonkę. Chce także, by zeznawała na jego rzecz w sądzie podczas sprawy rozwodowej.

Sprawa skomplikuje się o tyle, że Michał nieoczekiwanie wpadnie Joli w oko. - Spodoba się jej do tego stopnia, że zechce zagiąć na niego parol ? dodaje Anna Oberc. - Moja bohaterka jest dość przebiegła. Usługa w sądzie, owszem, wchodzi w rachubę, ale w życiu nie ma przecież nic za

darmo?

Co ciekawe, czujna zazwyczaj Aleksandra nawet nie domyśli się, że dawna psiapsiółka może działać za jej plecami. Jola nie powie jej ani o propozycji, jaką dostała od Michała, ani tym bardziej o tym, że ona sama ma na niego ochotę. A jak Michał zareaguje na amory Joli?

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: bohaterka