Reklama

Oscary 2008

Mąż puścił ją do serialu

Liliana Komorowska (52 l.), polska aktorka, która od ponad dwudziestu lat mieszka za oceanem, zagra w polskim serialu "Teraz albo nigdy".

Komorowska wcieli się w postać Łucji, matki głównej bohaterki Basi, granej przez Katarzynę Maciąg (26 l.). Łucja jest przedsiębiorczą i silną kobietą utrzymującą dom, działającą w biznesie jubilerskim. Jej męża zagra Jerzy Zelnik (63 l.).

Reklama

"Mój mąż na początku nie chciał się zgodzić, bym zagrała w tym serialu, bo będzie to oznaczało częste rozstania. Ale przekupiłam go. Przed przylotem do Polski mieliśmy romantyczną randkę w Paryżu na walentynki. I to w najpiękniejszej restauracji w Paryżu w Hotelu Crillion, ulubionym miejscu księżnej Monaco - Karoliny" - mówi w rozmowie z "Super Expressem" szczęśliwa Liliana. Jak dodaje, producenci serialu zapewnili ją, że jej rola będzie się rozwijać.

"Jestem spełniona jako matka i żona, ale aktorstwo to moje życie i do pełni szczęścia brakowało mi zagrania w polskim filmie. Moje marzenia się wreszcie spełniają" - kończy Komorowska.

Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: MAZ | polska aktorka