Reklama

Oscary 2008

Kolejne tajemnice "Na Wspólnej"

Dolegliwości, niepokój i zaskakująca diagnoza. Maja (Agnieszka Żulewska) jest zdrowa, ale czekają ją kłopoty. Musi podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji w swoim życiu.

Wydawało się, że związek Mai i Igora (Kuba Wesołowski) będzie coraz silniejszy. W najbliższych odcinkach zobaczymy jednak, że za wcześnie na happy end.

Reklama

Wspólny wyjazd do Irlandii okazał się niezbyt fortunny. Maja cały czas czuła się tak fatalnie, że Igor (Kuba Wesołowski) będzie ją namawiał na badania. Dziewczyna powie, że to nic poważnego, ale zaraz po jego wyjściu z domu zadzwoni do lekarza. Kiedy Igor wróci do domu z wielkim bukietem, spotka Maję wychodzącą z mieszkania. Dlaczego spakowała swoje rzeczy? I co znaczą jej słowa, że musi załatwić bardzo ważną sprawę, a odezwie się później?

Dziewczyna pojedzie do swojej ciotki (Małgorzata Pieczyńska). Zapłakana wyjawi jej, że jest w szóstym tygodniu ciąży. I że ojcem dziecka jest... Tadeusz (Jacek Poniedziałek).

Zaniepokojony Igor będzie szukał wyjaśnienia. Owszem, nie poświęcał w Dublinie zbyt wiele uwagi Mai, ale przecież miał swoje zajęcia. Może jednak ją tym uraził?

Marta (Joanna Jabłczyńska) wyśmieje jego obawy. To nie może być powodem tak zaskakującej zmiany zachowania. Dopiero ciotka Mai, widząc determinację Igora, wyjawi mu, że dziewczyna spodziewa się dziecka. Chłopak będzie kompletnie zaskoczony, ale i uradowany. Dopiero po chwili dotrze do niego, że to nie jego dziecko.

Pełen wątpliwości, porozmawia z matką i skorzysta z jej rady. Kiedy Maja zadzwoni do niego, powie, że wie o wszystkim i musi z nią porozmawiać. Dziewczyna przyzna, że postąpiła tchórzliwie, uciekając do ciotki. Musiała przemyśleć swoją sytuację sama. Igor zapewni ją, że dla niego nic się nie zmieniło i nadal ją kocha.

Maja będzie musiała podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji w swoim życiu. I Tadeusz, i Igor są gotowi wychowywać maleństwo. Którego z nich wybrać?

W najbliższych odcinkach poznamy też nową bohaterkę. Halina Dębkowa (Katarzyna Żak), rozrzutna żona biznesmena, zaimponuje Danusi Zimińskiej (Lucyna Malec) luksusowym stylem życia i wywoła

sporo zamieszania.

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"

Tele Tydzień

Reklama