Reklama

Oscary 2008

"Klan": Wreszcie się ożeni

Najpierw trochę zamieszania, potem lekki stres, a w końcu radość. Zyta i Michał stają przed ołtarzem, by przyrzec sobie miłość i wierność. Otwierają nowy rozdział w historii rodziny.

Lista atrakcyjnych pań, z którymi był związany Michał Chojnicki (Daniel Zawadzki) jest długa.

Reklama

Romansował z Bogną (Justyna Sieńczyłło), Kingą (Katarzyna Tlałka) i Natalią (Katarzyna Zielińska). Ale prędzej lub później pojawiały się problemy, temperatura uczuć spadała i trzeba było się pożegnać.

Dopiero Zyta (Magdalena Stam) zmieniła podejście Michała do małżeństwa. To jest ta jedyna, której tak długo szukał. Poprosił ją o rękę i usłyszał "tak".

Ich ślub zobaczymy w odcinku 1961. Panna młoda pojawi w kościele w oryginalnej kreacji, której uszycie zajęło kostiumologom "Klanu" dwa tygodnie.

Nie jest to suknia, ale długa spódnica oraz rodzaj marynarki, o kroju nawiązującym do mundurów galowych. Do tego tradycyjny welon i kwiat wpięty we włosy.

Na ślubie pojawią się w komplecie Lubiczowie i Chojniccy, a także... byłe ukochane Michała. Będzie też ojciec Zyty, który pogodził się już z wyborem córki.

Wesele odbędzie się na Sadybie w domu Chojnickich. W przybranym białymi i różowymi kwiatami salonie będzie trochę ciasno, ale to nie przeszkodzi w zabawie.

A potem państwo młodzi wyjadą w podróż do wymarzonego przez Zytę Peru.

A.IM

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | „Klan” | 'Klan' | "Klan"