Reklama

Oscary 2008

"Hotel 52" startuje od września

Już 2. września startuje drugi sezon "Hotelu 52", który wiosną był jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce.

Przed przystąpieniem do pisania premierowych epizodów, scenarzyści serialu konsultowali się z pracownikami najbardziej renomowanych hoteli w Polsce. Dzięki wiedzy, którą od nich pozyskali, nowe odcinki cechują się jeszcze większym realizmem.

Reklama

Podobnie jak w poprzedniej serii, główne role w produkcje zagrają: Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka, Krzysztof Kwiatkowski i Rafał Królikowski.

Przypomnijmy, że główną bohaterką "Hotelu 52" jest Natalia Lipska (Samojłowicz), studentka malarstwa, która z dnia na dzień zostaje właścicielką tytułowego hotelu. Jego menedżerką jest wieloletnia kochanka ojca dziewczyny - Iwona Szwed (Cielecka).

Miedzy obiema paniami dochodzi do licznych spięć - różnią się bowiem charakterami, a w przeszłości nigdy nie były sobie bliskie.

Paniom sekundują mężczyźni: Natalię wspiera Artur Górski (Kwiatkowski), były student prawa, który marzenia o adwokackiej todze na razie musiał zamienić na pracę w hotelowej recepcji.

Nieco inaczej wyglądają stosunki Iwony z jej dawnym narzeczonym, Michałem Horwatem (Królikowski), zatrudnionym przez nią w hotelu na stanowisku konsjerża. Michał ma rodzinę, ale Iwona była jego wielką miłością, więc wspólna praca jest dla obojga trudna.

Wpływ na członków personelu hotelu mają także jego goście i ich historie.

Emisja pierwszego powakacyjnego odcinka już 2 września o godz. 21:00.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: drugi sezon | hotel | Hotel 52