Reklama

Oscary 2008

Dwóch mężczyzn i dziecko

Piąty sezon wielokrotnie nagradzanego serialu z Charlie Sheenem w roli głównej, od 6 listopada w polskiej telewizji,

Charlie Sheen gra Charliego - wolnego strzelca, który kocha swoje beztroskie życie. Jego brat Alan (Jon Cryer) to jego przeciwieństwo. Poukładany i pedantyczny lekarz, który wychowuje syna Jake'a, leniwego, sarkastycznego i bardzo wygadanego nastolatka.

Reklama

Sitcom "Dwóch i pół" osiągnął w USA niespodziewany sukces, zdobył sporo nagród i średnio przyciągał nawet 15 mln widzów. Jest rekordzistą w liczbie nominacji do telewizyjnego Oscara - nagród Emmy. Na swoim koncie ma też dwie nominacje do Złotych Globów.

Charlie Harper, przystojny trzydziestolatek, bożyszcze kobiet, na co dzień zajmuje się układaniem spotów reklamowych. Prowadził niczym nie skrępowane życie bogatego singla. Imprezy, dobra zabawa do białego rana i za każdym razem inna "bogini piękności" u boku. To nieposkromione szczęście skończyło się, gdy do jego domu na plaży w Malibu sprowadził się rozwiedziony brat Alan ze swoim jedenastoletnim synem Jake'iem (Angus T. Jones). Od tego momentu frywolne życie singla wywraca się do góry nogami. Chociaż bracia żyją jak pies z kotem, jednak mają jeden wspólny cel - stworzyć rodzinę.

Chcą, aby Jake miał szczęśliwe dzieciństwo i dla jego dobra gotowi są do wielu poświęceń. Początki były trudne, ale z czasem Charlie przyzwyczaił się do bycia odpowiedzialnym wujkiem. Alan, natomiast, nieustannie próbował na nowo odbudować swoje życie, po tym jak była żona pozbawiła go nie tylko majątku, ale i całkowitej pewności siebie. Przez moment nawet mu się to udało, poślubił młodziutką Kandi (April Bowlby) i będąc w podróży w Las Vegas wygrał pół miliona dolarów. Jednak po kilku miesiącach, jako podwójny rozwodnik, wrócił do brata. Charlie zdecydowanie ostrożniej postępuje z kobietami - w kwestii ślubów, rzecz jasna. I zamiast się rozwodzić woli zawczasu odwołać ślub. Perypetie taty i wujka obserwuje nastoletni Jake, który chłonie jak gąbka nauki z nich płynące. A to, że dorasta i interesuje się wszystkim, co wokół niego się dzieje staje się źródłem ciekawych sytuacji, opatrzonych dużą dawką humoru. Męskie towarzystwo uzupełniają barwne kobiece osobowości, matka, apodyktyczna pierwsza żona, nieznośna sprzątaczka i kolejne kobiety Charliego.

Piąty, premierowy sezon "Dwóch i pół" w stacji TVN7 od 6 listopada od poniedziałku do piątku o godz. 19.35.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: charlie sheen | charlie | dziecko | W roli głównej