Reklama

Oscary 2008

Daria Widawska w "Samym życiu"

Daria Widawska - ku radości fanów - zwyciężyła chorobę i powróciła na ekrany telewizorów. Wkrótce zobaczymy ją w serialu "Samo życie"!

Jakby wbrew problemom zdrowotnym, z którymi tak niedawno aktorka się borykała, dwie kolejne produkcje, w których gra, mają w tytule słowo "życie".

Reklama

Była jedną z głównych bohaterek serialu "Apetyt na życie", emitowanym w Dwójce od marca do czerwca. A już we wrześniu pojawi się w polsatowskim "Samym życiu".

Artystka zagra dziennikarkę, która zaprzyjaźni się z Marią, graną przez Edytę Olszówkę. Zdjęcia zaczynają się w drugiej połowie wakacji.

Do zawodu Widawska przygotowywała się prawie od kołyski - już jako trzylatka brała lekcje baletu. Uczyła się w szkole muzycznej , a studiowała już to, co kocha najbardziej - aktorstwo.

W 2000 roku ukończyła warszawską Akademię Teatralną i zaczęła pojawiać się na ekranie. Grała w wielu serialach , m. in. "M jak miłość" , "Na Wspólnej" czy "Na dobre i na złe".

Sympatię i popularność zdobyła rolami w "Magdzie M." oraz "39 i pół".

W 2007 r. wzięła udział w VI edycji programu "Taniec z gwiazdami".

Wiosną bieżącego roku była nominowana do nagrody Viva! Najpiękniejsi w kategorii: Najpiękniejsza Polka. Trudno uwierzyć, że zaledwie półtora roku temu aktorka otarła się o śmierć.

Przez trzy miesiące walczyła z tajemniczą chorobą, której lekarze nie potrafili zdiagnozować. Leżała w szpitalu, a w domu czekał na nią mąż, Michał Jarosiński, i ich półroczny synek Iwo.

Na szczęście aktorka wyzdrowiała i natychmiast - chudsza o 17 kilogramów! - zabrała się do pracy. Nie myśli o tym, co było, ale o tym, co przed nią.

- Zamartwianie się rzeczami, na które i tak nie mam wpływu, tylko zatruwa myśli - twierdzi.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Kurier TV

Reklama