Reklama

Oscary 2008

Czym zaskoczy Agnieszka Włodarczyk?

Gdy wróciła z podróży dookoła świata, zapowiadała, że zwolni życiowe tempo. Ale wkrótce na ekranie Agnieszka Włodarczyk dostarczy moc gorących emocji!

Niespodzianka goni niespodziankę. Co czeka w telewizji bohaterki grane przez Agnieszkę Włodarczyk?

Reklama

W poniedziałek, 6 września, ruszają nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość", w którym aktorka wciela się w postać Anny - instruktorki w klubie fitness.

- Na polu zawodowym czekają bohaterkę spięcia z Kingą (Aleksandra Zienkiewicz), która jest szefową Anny - zdradza magazynowi "Super TV" osoba związana z produkcją.

Brzmi niebezpiecznie... Czy prawdziwą przyczyną kłótni w pracy będzie mężczyzna?

- Anna coraz bardziej będzie się przyjaźnić z Pawłem Krzyżanowskim. W połowie jesieni niemal zajmie miejsce Marysi (Aneta Zając)! - dodaje.

Co to znaczy? Czy Paweł oświadczy się Annie? O tym przekonamy się dopiero za kilka tygodni.

Jednak rola w "Pierwszej miłości" to nie wszystko, co pochłania gwiazdę.

Mija już dziesięć lat, odkąd Włodarczyk gra w "Plebanii". Co czeka serialową Wiki, która próbuje swoich sił w dziennikarstwie?

- Wróciła na prowincję, żeby dotknąć prawdziwego życia. Szukała tematów, które będą nośne w ogólnopolskich magazynach. Udawało się, ale proza życia wzięła górę. By z czegoś żyć, musiała zacząć pracować dla lokalnych mediów. Jest niezłomna i idealistyczna, co nie w każdej redakcji jest zaletą. Miota się w nowej rzeczywistości, ale walczy - mówi gazecie osoba z produkcji "Plebanii".

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Super TV

Reklama