Reklama

Oscary 2008

Charlie Sheen wraca na plan serialu

Charlie Sheen powróci we wtorek, 16 marca, na plan serialu "Dwóch i pół" - poinformował rzecznik aktora.

Produkcja hitu stacji CBS została wstrzymana w lutym w związku z terapią Sheena.

Reklama

Dobrowolne zgłoszenie się aktora na odwyk miało związek z napaścią gwiazdora na żonę Brooke Mueller. Artystę zatrzymano 26 grudnia 2009 roku pod zarzutem przemocy domowej, naruszenia mienia, a także użycia broni wobec swojej trzeciej żony. Aktor czeka obecnie na sprawę sądową, którą zaplanowano na 15 marca.

Producenci serialu zapewnili Shenna o swoim poparciu: "Życzymy mu wszystkiego najlepszego w zmaganiach z problemami osobistymi".

Gwiazdor nie spędzi jednak już zbyt wiele czasu na planie serialu. Ekipie pozostało do realizacji już tylko 5 epizodów 24-odcinkowego sezonu. We wrześniu 2009 roku aktor ogłosił, że po zakończeniu obecnego sezonu opuści produkcję. Bez względu na sukces, jakim okazał się serial "Dwóch i pół", 44-letni Sheen twierdzi, że chce opuścić jego obsadę, kiedy tylko wygaśnie jego obecna umowa z producentami.

"Mam piątkę dzieci i cudowną żonę. Poza show-biznesem też jest życie. To było wspaniałe doświadczenie. Jednak to już ostatni rok mojego kontraktu" - powiedział aktor.

Sitcom nadawany jest przez stację CBS od 2003 roku.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

INTERIA.PL

Reklama