Reklama

Ninja Warrior Polska

Reklama

Sylwester Wilk: Powrót na tor "Ninja Warrior Polska"

Ruszają castingi do 4. edycji "Ninja Warrior Polska". W programie Polsatu ponownie ma zamiar wystąpić Sylwester Wilk, którego widzowie mogą znać również z "Tańca z Gwiazdami".

Sylwester Wilk

Sportowiec startował już w 1. edycji ekstremalnego reality show, jeszcze jako osoba pełnosprawna. Na tor powrócił w 2. edycji po wypadku, w wyniku którego stracił nogę. Na protezie nie udało mu się pokonać toru eliminacyjnego, ale ambitny zawodnik się nie poddaje i ma zamiar spróbować swoich sił po raz kolejny.

"Chcę wrócić, bo mam pewne rachunki do załatwienia z tym torem. Zdaję sobie sprawę, że inni uczestnicy są ode mnie sprawniejsi, co nie zmienia faktu, że chciałbym zostać pierwszym niepełnosprawnym zawodnikiem, który pokona tor eliminacyjny" - przyznaje Sylwester Wilk.

Reklama

25-latek jest czynnym sportowcem, ale również trenerem, a do "Ninja Warrior Polska" zgłosiło się również kilku jego podopiecznych.

"Trenowanie innych sprawia mi tyle samo frajdy, co samo startowanie, bo gdy parzę na wyniki moich zawodników, to czuję, że są to też moje osiągnięcia. Za każdym zawodnikiem stoi sztab ludzi, którzy pracują na jego sukces. Z osiągnięć moich podopiecznych cieszę się jak ze swoich, bo wiem, ile mnie to kosztowało pracy" - mówi.

Pierwsze castingi do programu odbędą się 8 i 9 czerwca w Piasecznie, a nowe odcinki mają pojawić się w jesiennej ramówce Polsatu.

Reklama

Reklama

Reklama