Reklama

Hity w Paramount Channel

Paramount Channel: Tydzień pod znakiem "Jackass"

W ofercie telewizyjnego kanału Paramount Channel każdy miłośnik dobrego, hollywoodzkiego kina znajdzie coś dla siebie. Hitem nadchodzącego tygodnia jest komedia "Jackass - świry w akcji". Jaki inne produkcje znajdziemy w najbliższej ramówce stacji?

Kadr z filmu "Jackass - świry w akcji"

W ofercie kanału Paramount Channel są produkcje ze studia filmowego Paramount Pictures oraz wybranych największych wytwórni filmowych w Hollywood. Każdy fan dobrego kina znajdzie wśród nich coś dla siebie - od horroru, przez kino akcji, komedie aż po filmy obyczajowe i propozycje dla młodszej części widowni.

Co zasługuje na szczególną uwagę w tym tygodniu (31 sierpnia - 6 września)?

"Jackass - świry w akcji" (emisja - 5 września, godz. 22:00)

Czy kiedykolwiek pływaliście z rekinami, mając przy sobie ich ulubiony przysmak? Czy pozwolilibyście do siebie strzelać z shotguna? Czy poszlibyście do sklepu ze sprzętem łazienkowym, aby w wystawionym sedesie załatwić potrzeby fizjologiczne? Czy mielibyście tyle odwagi? Takiej "fantazji" z pewnością nie brakuje Johnny'emu Knoxville'owi i jego przyjaciołom. Wyżej wymienione "zabawy" to tylko przedsmak tego, co czeka was w tym filmie. A wszystko dopełnia energetyczna muzyka i zabawne komentarze członków "Jackassa".

Reklama

"Jęk czarnego węża" (emisja: 31 sierpnia, 2 i 5 września)

Gorliwy katolik, Lazarus (Samuel L. Jackson), odkąd porzuciła go żona, żyje samotnie bez żadnych luksusów i zbytków. Pełen wiary ciężko pracuje starając się jednocześnie panować nad agresją, która od czasu do czasu w nim się odzywa. Pewnego poranka znajduje na drodze nieprzytomną, roznegliżowaną dziewczynę. Okazuje się, że to znana w całym miasteczku nimfomanka, Rae (Christina Ricci). Gdy jej chłopak, Ronnie (Justin Timberlake), zaciągnął się do wojska, z seksualnego temperamentu dziewczyny postanowili skorzystać okoliczni mężczyźni. Pobita i upokorzona trafia pod dach Lazarusa, który ku zaskoczeniu Rae, nie zamierza przy jej pomocy zaspokajać swoich potrzeb. Wraz z wielebnym R.L.'em (John Cothran Jr.) jej nowy opiekun postanawia wyleczyć młodą kobietę z jej uzależnienia od erotycznych uciech. Niezbędnymi w terapii stają się: metalowy łańcuch, który powstrzymuje Rae przed ucieczką, słowo Boże oraz murzyński blues, z piosenką "Black Snake Moan" Blinda Lemona Jeffersona na czele.

"Stary, kocham cię" (emisja: 1, 3 i 5 września)

Dla pośrednika w handlu nieruchomościami Petera Klavena (Paul Rudd) w życiu liczą się dwie rzeczy - praca i jego ukochana Zooey Rice (Rashida Jones). Dochodzi on do wniosku, że nadszedł czas, by się oświadczyć. Zooey bez wahania zgadza się zostać żoną Petera i niemal natychmiast zaczyna planować ślub, w czym pomaga jej najlepsza przyjaciółka i przyszła druhna. Wtedy Klaven uświadamia sobie, że z nikim ze swoich znajomych nie jest na tyle blisko, by poprosić go na świadka. Zaczyna gorączkowo poszukiwać kogoś takiego, ale jego wysiłki wypadają niezręcznie i nieskutecznie. W końcu poznaje Sydneya Fife'a (Jason Segel), który robi na nim ogromne wrażenie. Szybko stają się najlepszymi kumplami. Jednak ta męska przyjaźń wkrótce zaczyna zagrażać karierze Petera i jego związkowi z Zooey.

"Droga do szczęścia" (emisja 4 września)

Stany Zjednoczone, lata 50. XX w. Młodzi małżonkowie, April i Frank Wheelerowie, mieszkają w domu na przedmieściach Connecticut. Mają dwoje dzieci, nie narzekają na brak pieniędzy, ale nie są szczęśliwi. April wydaje się znudzona prowadzeniem domu, tęskni za aktorstwem, z którego zrezygnowała po ślubie. Z kolei jej mąż nie znosi swojej nudnej, monotonnej pracy. Sfrustrowani małżonkowie ciągle się kłócą. Gdy staje się jasne, że ich związek nie przetrwa, April proponuje rewolucyjne rozwiązanie. Namawia Franka, by sprzedali dom i wyjechali z dziećmi do Paryża. Tam ona pracowałaby jako sekretarka, a on odnalazłby swoje powołanie. Mężczyzna daje się przekonać żonie. Rozpoczynają przygotowania do podróży, szokując swoją decyzją rodzinę i znajomych. Wkrótce jednak przekonują się, że nie tak łatwo zrezygnować z bezpiecznego, uporządkowanego życia... Kolejny obraz Sama Mendesa, twórcy "American Beauty", ukazujący rzeczywistość amerykańskich przedmieść to ekranizacja powieści Richarda Yatesa. W rolach głównych Kate Winslet i Leonardo DiCaprio, którzy wcześniej wystąpili razem w "Titanicu". Obraz otrzymał trzy nominacje do Oscara. Winslet za swoją rolę została uhonorowana m.in. Złotym Globem.

"Zupełnie jak miłość" (emisja 6 września)

Oliver (Ashton Kutcher) i Emily (Amanda Peet) po raz pierwszy spotykają się na lotnisku w Los Angeles. Spędzają ze sobą kilka namiętnych chwil w toalecie na pokładzie samolotu, wymieniają numerami telefonów, po czym rozstają się przekonani, że była to jedynie nic nie znacząca przygoda. Trzy lata później Emily załamana po rozstaniu z chłopakiem przypomina sobie o przystojnym nieznajomym i umawia się z nim na randkę. Jednak ich drogi ponownie się rozchodzą. Oliver następnego dnia po spotkaniu leci do San Francisco. Rok później historia się powtarza, z tym, że to porzucony przez kochankę Oliver szuka pocieszenia w ramionach Emily. Mija kolejny rok. Oliver uzmysławia sobie, że dziewczyna, z którą los łączył go już kilkakrotnie jest tą jedyną i postanawia wyznać jej miłość. Okazuje się jednak, że Emily zaręczyła się już z innym. Zabawna, ale i skłaniająca do refleksji komedia romantyczna twórcy "Dziewczyn z kalendarza".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paramount Channel

Reklama