Reklama

Agnieszka Dygant jakiej nie znacie

Agnieszka Dygant jako pomoc domowa

Agnieszka Dygant ("Na dobre i na złe", "Fala zbrodni") zagra główną rolę w polskiej wersji popularnego amerykańskiego serialu "Pomoc domowa". Aktorka pokonała m.in. Edytę Jungowską i Annę Przybylską, które również chciały wystąpić w filmie. Pełna obsada serialu nie jest jeszcze znana.

"Mogłabym powiedzieć o sobie, że jestem feministką. A już na pewno, jeśli oznacza to pełną akceptację siebie jako kobiety i potrzebę równouprawnienia" - powiedziała aktorka w jednym z wywiadów.

Bohaterką amerykańskiego filmu jest Fran Fine, młoda kobieta, która równie pilnie szuka pracy, jak i narzeczonego. W końcu otrzymuje zatrudnienie w domu słynnego producenta, zabójczo przystojnego Maxwella Sheffielda, jako opiekunka jego trójki dzieci. Wkrótce bohaterka zaprzyjaźnia się z dziećmi oraz lokajem Nilesem i postanawia zdobyć serce Maxwella.

Reklama

W amerykańskiej wersji rolę Fran Fine zagrała Fran Drescher, która za swą kreacje dwa razy otrzymała nominację do Złotego Globa w kategorii "najlepsza aktorka w serialu komediowym".

Pierwsze odcinki serialu pojawią się jesienią w telewizji TVN.