Wielki Test Wiedzy o Polskim Filmie 2016

Reklama

Dziś Wielki Test o Polskim Filmie w TVP1: Do wygrania 20 tys. złotych!

Zapraszamy do udziału w organizowanym przez TVP1 Wielkim Teście o Polskim Filmie. Już dziś o godz. 20.30 wystarczy wejść na stronę www.interia.pl i rozwiązać test online. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy do udziału w organizowanym przez TVP1 Wielkim Teście o Polskim Filmie. Już dziś  o godz. 20.30 wystarczy wejść na stronę www.interia.pl i rozwiązać test online. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.
Wielki Test o Polskim Filmie poprowadzą Paulina Chylewska i Maciej Kurzajewski /AKPA

W studiu TVP Wielki Test o Polskim Filmie rozwiązywać będą znani i lubiani miłośnicy filmu, w tym gwiazdy polskiej estrady, sportowcy oraz dziennikarze, m.in.: Mikołaj Roznerski, Ela Romanowska, Damian Ukeje, Sławomir Orzechowski, Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Katarzyna Sobiechowska-Szuchta oraz Magdalena Miśka-Jackowska.

Wygrana w wysokości 30 tys. zł zostanie przekazana na wybrany przez zwycięzców cel charytatywny.

Program poprowadzą: Paulina Chylewska i Marcin Kurzajewski.

Test będzie można oglądać w TVP 1 i równocześnie rozwiązywać online na stronie Interii TUTAJ.

Reklama

Aby wziąć w nim udział, wystarczy po godz. 20 wypełnić formularz zgłoszeniowy TUTAJ, zaakceptować regulamin i odpowiedzieć na pytania emitowane w trakcie trwania konkursu.

Zobacz regulamin konkursu "Wielki Test o Polskim Filmie"!

Do 8 osób, które w najkrótszym czasie prawidłowo odpowiedzą na zadane pytania, trafią atrakcyjne nagrody. Zwycięzca otrzyma 20 tysięcy złotych.

Listę zwycięzców opublikujemy 29 listopada na stronie film.interia.pl.

Program realizowany jest we współpracy z Państwowym Instytutem Sztuki Filmowej, który ufundował główną nagrodę w konkursie internetowym.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy