Katarzyna Łaska jako Montserrat Caballéo powala swoim operowym wykonaniem!

W ósmym odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Katarzyna Łaska jako Montserrat Caballéo otrzymała owacje na stojąco za operowe wykonanie arii „O mio babbino caro”!

Kasia po raz kolejny pokazała, że ma potężny głos! Zmierzyć się z legendą Montserrat Caballé było arcytrudnym zadaniem, ale poradziła sobie z tym fenomenalnie! Jej wygląd, głos, ruch sceniczny były genialne. Ten występ przejdzie do historii programu.

– Ja też próbowałam robić Montserrat Caballéo, nawet nie wiem, czy nie zrobiłaś tego z lepszym skutkiem. Chodzi o to, że uchwyciłaś jej wszystkie maniery. I to, czym wygrałaś ten występ, to jest wielki spokój, który udało Ci się uzyskać. I nie dałaś się sprowokować nerwom! Trzymałaś oddech na wodzy. Widziałam, że wszystko dokładnie wiesz, co robisz, wiesz, jak technicznie zaatakować, żeby się udało. Dlatego to było takie piękne i dlatego mam taki wielki szacunek! Po prostu stąd się bierze mój wielki zachwyt, bo wiadomo, że pewnych rzeczy się nie przeskoczy, a ty to przeskoczyłaś. Kasia, jesteś wspaniała! Wspaniały debiut operowy! – zachwyciła się Małgorzata Walewska.

– To wykonanie mówiło samo za siebie. Myślę, że to jest w ogóle najlepszy twój występ, ale myślę, że to na każdym musi zrobić wrażenie. Tu się nie da powiedzieć nic złego. Zrobiłaś to doskonale! – pochwalił Michał Wiśniewski.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już w ten piątek 29 października o godzinie 20:05 w Polsacie!
Polsat