Owacje na stojąco dla Roberta Janowskiego za wykonanie piosenki Bono z U2!

W najbliższym, szóstym już odcinku show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Robert Janowski po raz kolejny w programie zachwyci wszystkich swoim wykonaniem utworu „One” zespołu U2.

Robert miał bardzo trudne zadanie, bo nie jest łatwo zmierzyć się legendą muzyki rockowej - Bono. Ale poradził sobie z tym zadaniem wyśmienicie! Świetna charakteryzacja, ruch sceniczny i barwa głosu – 100% Bono! Za ten występ aktor otrzymał od czwórki jury owacje na stojąco!

– Cudownie wykonana praca, niesamowita charyzma wokalna, niesamowite wzruszenie oglądając, jak trzymasz skupienie, jak trzymasz postać, jak tworzysz naprawdę charyzmatyczny występ. Nie sposób jest nie wstać po tak znakomitym występie w roli Bono – zachwyciła się Katarzyna Skrzynecka.

– To było niebywałe, jak bardzo ten Bono ciebie wchłonął, bo od pierwszego twojego wejścia, od pierwszego kroku zupełnie zniknąłeś za tą postacią. I głosowo, i postaciowo, i ruchy, po prostu wszystko było dzisiaj na miejscu. Dla mnie to jest „ten” występ! – dodała Małgorzata Walewska.


Twoja Twarz Brzmi Znajomo już w ten piątek 15 października o godzinie 20:05 w Polsacie!
Polsat