"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14": Piotr Gawron-Jedlikowski jako Magdalena Narożna

W szóstym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Piotr Gawron-Jedlikowski wystąpił na scenie z zespołem Piękni i Młodzi i zaśpiewał utwór „Ona jest taka cudowna”.

Jest to dopiero drugi przypadek w historii programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", kiedy uczestnik wciela się w postać innego uczestnika tej samej edycji. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce w 2014 roku. W drugiej edycji show Maja Bohosiewicz wcieliła się w postać Jakuba Molędy i poradziła sobie wyśmienicie. A czy Piotrowi udało się sprostać temu zadaniu?

– Piotr, powaliłeś mnie na kolana, po prostu aż łzy mam w oczach! Kocham Cię – pochwaliła kolegę z programu Magdalena Narożna.

Gawron-Jedlikowski odwzorował występ zespołu Piękni i Młodzi z ostatniego sylwestra w Polsacie. Na scenie pojawił się w oryginalne sukience Magdy z tamtego wieczoru! I porwał do tańca całe jury!

- Mieliśmy super zabawę, to się wymyka wszelkim ocenom – powiedziała Małgorzata Walewska. - Tak rozkręciliście tutaj imprezę, że Małgorzata Walewska bawiąca się do disco polo, to jest ostateczna pochwała, chyba nie ma co więcej tutaj mówić – podsumował Adam Strycharczuk.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w piątek, 16 marca, o godzinie 20.05 w Polsacie!
Polsat