Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Reklama

Klara Williams zwyciężczynią 6. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Po raz pierwszy w programie "TTBZ" Klara wyśpiewała pierwsze miejsce na podium! Jej wykonanie piosenki „I Love You Always Forever” Donny Lewis zaczarowało jury i naszych uczestników. Było magicznie i szalenie romantycznie.

Po raz pierwszy w programie "TTBZ" Klara wyśpiewała pierwsze miejsce na podium! Jej wykonanie piosenki „I Love You Always Forever” Donny Lewis zaczarowało jury i naszych uczestników. Było magicznie i szalenie romantycznie.
Klara Williams wygrywa szósty odcinek "TTBZ" /Polsat

Pierwszym uczestnikiem był Chris Cugowski, który tym razem wcielił się w postać amerykańskiego rapera Macklemore’a. Wykonał utwór "THRIFT SHOP" i jak zawsze poradził sobie z tym zadaniem wyśmienicie! - Znakomita kreacja postaciowa, aktorska, wyglądasz fantastycznie - powiedziała Katarzyna Skrzynecka. - Byłeś może trochę niepewny momentami, bo rzeczywiście wjeżdżają ci bardziej takie rockowe numery. Ale wjechałeś w ten utwór, wziąłeś go na barki, tak jak wziąłeś na barki ten kożuch - dodał Gromee.

Następnie na scenę wyszedł Bono - czyli Robert Janowski. Aktor miał bardzo trudne zadanie, bo nie jest łatwo zmierzyć się z żywą legendą muzyki rockowej. Ale świetnie sobie z tym poradził. Doskonała charakteryzacja, ruch sceniczny i barwa głosu - 100% Bono! Za ten występ aktor otrzymał od czwórki jurorów owacje na stojąco! - Cudownie wykonana praca, niesamowita charyzma wokalna, niesamowite wzruszenie oglądając, jak trzymasz skupienie, jak trzymasz postać, jak tworzysz naprawdę charyzmatyczny występ. Nie sposób jest nie wstać po tak znakomitym występie w roli Bono - zachwyciła się Katarzyna Skrzynecka. - To było niebywałe, jak bardzo ten Bono ciebie wchłonął, bo od pierwszego twojego wejścia, od pierwszego kroku zupełnie zniknąłeś za tą postacią. I głosowo, i postaciowo, i ruchy,  po prostu wszystko było dzisiaj na miejscu. Dla mnie to jest "ten" występ!  - dodała Małgorzata Walewska.

Reklama

Trzecią uczestniczką była Basia Kurdej-Szatan, która zachwyciła wykonaniem piosenki "Break my Heart" Dua Lipy. Aktorka perfekcyjnie odtworzyła choreografię z teledysku, świetnie wyglądała, a przede wszystkim zaśpiewała głosem znanej brytyjskiej piosenkarki! - Byłaś torpedą! Petardą! Aż powiem to na stojąco! Twój występ dziś to była naprawdę petarda! Nie wiem, jak to zrobiłaś, Basia, że trzymałaś twarz z klipu, a ze środka był taki wokal, że mnie aż głowa płonęła! Brawa! - zachwyciła się Katarzyna Skrzynecka. - Podoba mi się taki nostalgiczny sposób śpiewania, bez emocji, ale tak skoncentrowany na pięknej barwie głosu. I to jest to, co mnie ujęło w jej wykonaniu i twoim. Do tego niebywale synchroniczny i piękny ruch. Naprawdę podbiłaś moje serce! - powiedziała Małgorzata Walewska. 

Katarzyna Łaska tym razem zmierzyła się z legendą Arethą Franklin  - amerykańską piosenkarką soulową i bluesową. Była nazywana "królową soulu" i jest jedną z najpopularniejszych przedstawicielek tego gatunku. Kasia wykonała utwór "I Say a Little Prayer" i  zachwyciła wszystkich! Za ten występ otrzymała owacje na stojąco od czwórki jury! - Wykonałaś to mistrzowsko! - zachwycił się Michał Wiśniewski. - To jest niebywałe - powiedziała Małgorzata Walewska. - Cudownie, że ten utwór trafił do ciebie! Poruszałaś się w nim jak ryba w wodzie! To była oscarowa kreacja! - zachwyciła się Katarzyna Skrzynecka.

Tomek Ciachorowski zmierzył się z bardzo trudnym zadaniem, wcielił się w postać rapera Kanye Westa. Nie było łatwo rapować i odtworzyć wszystkie "nieskoordynowane" ruchy muzyka. - Dla mnie idealnie wtopiłeś się w to flow i miałeś to w ciele, w każdym ruchu  - podsumowała Małgorzata Walewska. - Strasznie ciężko jest się wbić w rolę rapera, który robi to absolutnie naturalnie. Jak zobaczyłem utwór, pomyślałem, że Tomek polegnie! No nic bardziej mylnego! Nawet nie wiesz, jak strasznie się cieszę, że się tak bardzo myliłem!  - powiedział Michał Wiśniewski.

Prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna przed występem nabawiła się ciężkiej niedyspozycji krtani i tchawicy. Praca nad męską barwą głosu Artura Rojka sprawiła, że jej gardło się "przepracowało". Mimo tych niesprzyjających warunków fenomenalnie wykonała utwór "Peggy Brown". - To jest niebywałe, jak bardzo się schowałaś za tą postacią! Wiemy tutaj o twojej niedyspozycji, jednak mam wrażenie, że ona ci tu tylko wyszła na korzyść, w ogóle nie słychać twojego głosu - powiedziała Małgorzata Walewska. -  Podobieństwo z oryginałem o włos nie do odróżnienia zarówno głosowo, jak i postaciowo - dodała Katarzyna Skrzynecka.   

Klara Willimas wprowadziła nas w magiczny i romantyczny nastrój, śpiewając utwór "I Love You Always Forever" Donny Lewis. To wykonanie przyniosło jej wygraną w odcinku. - Klara, ślicznie, subtelnie, dziewczęco, nastrojowo. Czyściusieńko wokalnie i intonacyjnie, wspaniale! Bardzo ci gratuluję tego wykonania  - powiedziała Katarzyna Skrzynecka. -  Olbrzymi progres wokalny - dodał Michał Wiśniewski. - Naprawdę stworzyłaś magiczną atmosferę, która przeniosła nas w inny świat. Miałam wrażenie, że absolutnie wykonujesz to z pełną swobodą, i że to jest w ogóle twoja piosenka. Gratuluję ci  bardzo serdecznie, jest to twój najlepszy występ - zachwyciła się Małgorzata Walewska.

Ostatnim uczestnikiem był Adam Zdrójkowski, który wcielił się w absolutną legendę przedwojennej piosenki - Hankę Ordonównę. Była to jego pierwsza rola kobieca w programie. Hanka Ordonówna śpiewała w bardzo specyficzny sposób, dlatego tydzień prób śpiewania jej charakterystycznym falsetem zdarł Adamowi gardło, co doprowadziło do powstania guzków głosowych i całkowitej utraty głosu. Nie obyło się bez podania sterydów, które pozwoliły Adamowi wyjść na scenę. Mimo ciężkiej sytuacji fantastycznie wykonał piosenkę "Na pierwszy znak". - Wspaniały byłeś! Adaśku, od pierwszego kroku byłeś tak wspaniałą kobietą, tak pięknie szedłeś! Ja poproszę, abyś to jeszcze raz zaśpiewał w szczycie formy! Było przepięknie! - powiedziała Małgorzata Walewska. - Adam, wielkie gratulacje, że nie oddałeś tego walkowerem. Jesteś super dzielny! - dodała Katarzyna Skrzynecka.

Odcinek wygrała Klara Williams, a czek na 10 tysięcy złotych przekazał na Fundację Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy