Telekamery Tele Tygodnia 2012

Reklama

Ostaszewska: Czarny charakter da się lubić!

Maja Ostaszewska odebrała statuetkę Telekamery "Tele Tygodnia" 2012 dla najlepszej aktorki za rolę w serialu "Przepis na życie". Przyznała jednak, że jej sukces byłby niepełny bez triumfu jej ekranowego partnera Piotra Adamczyka.

- Jestem wzruszona i zaskoczona. To dla mnie ogromna radość, że właśnie Beatka, którą gram w serialu "Przepis na życie", wzbudza w widzach tyle sympatii. Jestem bardzo wdzięczna, ponieważ to jest nagroda od serca, bez żadnych przemyśleń i analiz, po prostu czysta sympatia. Mam poczucie, że razem z Piotrem Adamczykiem tworzymy zgrany duet, wspaniale się nam pracuje - powiedziała Maja Ostaszewska, która pojawiała się w kreacji od Roberta Kupisza.

Jak zdradziła aktorka wybór sukni na ten wieczór wcale nie był trudny, bo ten projektant króluje w jej prywatnej szafie.

Reklama

- "Przepis na życie" wdarł się przebojem w serca widzów i pierwszy raz zdarzyło się tak, że wygrała para, która jest małżeństwem na ekranie. W dodatku ulubienicą publiczności została aktorka, która ewidentnie gra postać złą - podsumowała tegoroczne wyniki Katarzyna Madey, redaktor naczelna "Tele Tygodnia".

- Mam wrażenie, że z Piotrusiem Adamczykiem, z którym mi się cudownie pracuje, tworzymy rodzaj duetu. Inspirujemy się, uzupełniamy, wymyślamy dużo razem... Mam poczucie, że bez niego nie grało by mi się tak dobrze tej Beatki. Jestem mu bardzo wdzięczna i cieszę się, że odbieramy te nagrody razem, bo źle bym się czuła, gdybym ja dostała [Telekamerę], a on nie - przyznała Ostaszewska.

Telekamery "Tele Tygodnia" 2012 przyznano w środę, 15 lutego, podczas uroczystej kolacji w Pałacu Sobańskich w Warszawie.

Maja Ostaszewska uzyskała 26,06% głosów. Drugie miejsce w kategorii "najlepsza aktorka" zajęła ubiegłoroczna triumfatorka Telekamer, Katarzyna Zielińska (22,60% głosów), na trzecim uplasowała się Małgorzata Kożuchowska, uzyskując 21,85% głosów.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy