Telekamery Tele Tygodnia 2018

Reklama

Telekamery Tele Tygodnia: Kto jest nadzieją telewizji?

Trwa kolejna edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w lutym 2018 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych w kategoriach osobowość telewizyjna i nadzieja telewizji.

Trwa kolejna edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w lutym 2018 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych w kategoriach osobowość telewizyjna i nadzieja telewizji.
Marta Manowska, która prowadzi program "Rolnik szuka żony", ma w tym roku szansę na Telekamerę /Bauer

Już 12 lutego dowiemy się, kto znalazł się wśród laureatów plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Zapraszamy na stronę www.telekamery.pl

Swoich ulubieńców można wybierać spośród kandydatów nominowanych przez redakcję "Tele Tygodnia" w 11. kategoriach (pełna lista nominacji - kliknij).

Nagrody w poszczególnych kategoriach przyznane zostaną po podliczeniu głosów, oddanych WYŁĄCZNIE za pomocą SMS-ów.

Reklama

Nominacje w kategorii osobowość telewizyjna

(wraz z kodami do głosowania)

Katarzyna Dowbor TK.D1
Ma w sobie coś z lekarza. Uzdrawia domy, a przy okazji rodziny, które w nich mieszkają. Nie skarży się na brak siły ani woli działania, jakby rozumiała, że dobro, którego uczestnicy programu "Nasz nowy dom" się nie spodziewają, to największa nagroda.

Magda Gessler TK.D2
Ma niezwykłą energię, intuicję i poczucie humoru. Wie też, jak ważny jest dystans do samej siebie. Tajemnicą jej sukcesu jest to, że kocha swoją pracę. Odwiedziła 200 restauracji. Mówi, że człowiek szczęśliwy to ten, który je smacznie i zdrowo, bez oglądania się na mody.

Tomasz Kammel TK.D3
Charyzmatyczny prezenter z werwą współprowadzi kolejne edycje "The Voice of Poland". Żartuje, że sam woli mówić niż śpiewać. I nic dziwnego, tematów mu nie brak. Gdy uczestnicy szykują się do występu, on pomaga im przezwyciężyć stres rozmową.

Marta Manowska TK.D4
Zawsze uśmiechnięta, gotowa wysłuchać i doradzić. To m.in. dzięki Marcie Manowskiej program "Rolnik szuka żony" tak nam się podoba. Uczestnicy nazywają ją najlepszą swatką, ceniąc za wyrozumiałość i dobre serce. Pisze książki, występuje w teatrze, lubi ludzi.

Martyna Wojciechowska TK.D5
Otwarta i nieustraszona. Dociera w najdalsze zakątki świata, by porozmawiać z mieszkającymi tam kobietami. Mówi, że jest posłańcem. Wie też, że od każdego może się czegoś nauczyć. Choć miewa pod górkę, nie zapomina o tym, by nieść pomoc potrzebującym.

Nominacje w kategorii nadzieja telewizji

Filip Chajzer TK.M1
To człowiek torpeda, który mógłby obdzielić energią i pozytywnym nastawieniem pół świata! Lubi swoją pracę, ciekawią go ludzie, przepada za wyzwaniami, nie zraża się trudnościami. Wiedzą o tym widzowie "Dzień Dobry  TVN" i uczestnicy show "Mali Giganci".

Sylwia Dekiert TK.M2

Przygodę z telewizją rozpoczęła na II roku studiów w rodzinnej Zielonej Górze. Kocha sport, zwłaszcza żużel i jazdę konną. Nie ma nic przeciwko wczesnemu wstawaniu, co udowodniła prowadząc "Dzień Dobry, Polsko". Trudno też wyobrazić sobie bez niej TVP Sport.

Izabella Krzan TK.M3
Młodziutka olsztynianka, modelka i Miss Polski 2016, w lutym skończy 23 lata. Lubi taniec towarzyski, siatkówkę i ekonomię, którą studiuje w SGGW. w Warszawie. Świetnie radzi sobie w TVP 2: oglądamy ją w "Pytaniu na śniadanie" (cykl "Lajk!") i "Kole fortuny".

Józef Pawłowski TK.M4
27-latek z Nowego Dworu Mazowieckiego talent aktorski ma we krwi. Teatr kocha od III klasy szkoły podstawowej, bo to wtedy debiutował w kółku teatralnym. Telewidzom spodobał się jako stażysta w serialu medyczno-kryminalnym "Diagnoza".

Kamil Szeptycki TK.M5
Ma w sobie coś, co sprawia, że nie sposób go nie polubić! Dar do zjednywania sobie ludzi miał również młody medyk Piotr Szuma, odbywający staż w jednym z warszawskim szpitali w serialu "Lekarze na start". Kamil zagrał też w "Listach do M. 3".

Opisy pochodzą od organizatora plebiscytu.

Zasady głosowania SMS

W tegorocznej edycji głosujemy do 25 stycznia 2018 roku wysyłając SMS-y pod numer 7265, wpisując w treści kod zamieszczony przy nominacji, np. TK.A1. Jeden SMS może zawierać głos oddany tylko na jedną nominację w jednej kategorii.

UWAGA: z jednego numeru telefonu można wysłać TYLKO 11 SMS-ów (po jednym w każdej kategorii). Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł (z VAT). W przypadku oddania większej liczby głosów z tego samego numeru telefonu, za ważny uznawany jest jedynie pierwszy w każdej kategorii poprawny głos oddany zgodnie z Regulaminem Plebiscytu. Kolejne głosy są odnotowywane, lecz nie są uwzględniane w wynikach Plebiscytu i losowaniu nagród dla Uczestników.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer Tele Tygodnia odbędzie się 12 lutego 2018 roku w w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie. Wyniki plebiscytu zostaną opublikowane w 8. wydaniu Tele Tygodnia (w sprzedaży od 19.02.2018 r.).

Regulamin głosowania na stronie www.telekamery.pl oraz w siedzibie Organizatora. Zapraszamy do udziału w plebiscycie!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama