Taniec z Gwiazdami - wiosna 2019

Reklama

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się!

Na facebookowym profilu Dominiki Tajner-Wiśniewskiej w nocy , 11 marca, pojawił się post, który po kilku godzinach został usunięty. "Kochani mój mąż złożył pozew o rozwód" - napisała uczestniczka "Tańca z gwiazdami", która w drugim odcinku - jako pierwsza z uczestników - pożegnała się z programem.

Okazało się, że rozwód to żart ze strony Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Sprawa jest już w sądzie - to wokalista wniósł pozew. Nie ma jeszcze wyznaczonej daty rozprawy.

"Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic" - powiedziała portalowi Plejada.pl załamana Dominika Tajner-Wiśniewska.

"Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce" - dodała.

Kobiecie nie wiedzie się również w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W drugim odcinku tanecznego show Polsatu Dominika Tajner-Wiśniewska zaliczyła fatalny upadek na samym początku występu.

Reklama

Podczas rumby żona Michała Wiśniewskiego przewróciła się, co znacząco wpłynęło na oceny. "Ciężko było" - przyznała Pavlović, ale zaraz pochwaliła Tajner-Wiśniewską za szybkie podniesienie się. Pozostali członkowie jury także ją pocieszali, jednak ich sympatia nie mogła wpłynąć na oceny.

Ostatecznie Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojciech Jeschke otrzymali zaledwie 11 punktów i po głosowaniu telewidzów para pożegnała się z programem.

W 2018 roku telewizja Polsat emitowała program "The Story of My Life. Historia naszego życia". W jednym z odcinków wystąpili Michał Wiśniewski i jego żona Dominika Tajner-Wiśniewska. Zapewniali o swej miłości.

Stojący na czele grupy Ich Troje Michał Wiśniewski od czerwca 2012 roku jest mężem Dominiki Tajner, córki Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego.

To już czwarta żona wokalisty, który wcześniej był mężem: Magdy Femme, Marty "Mandaryny" WiśniewskiejAni Świątczak (wszystkie były związane z grupą Ich Troje).INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Tajner

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy