Taniec z Gwiazdami 2016

Reklama

Sykut-Jeżyna zaśpiewa w "Tańcu z Gwiazdami"!

Tego jeszcze nie było. Paulina Sykut-Jeżyna współprowadząca "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zaśpiewa w piątkowym odcinku programu.

Tego jeszcze nie było. Paulina Sykut-Jeżyna współprowadząca "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zaśpiewa w piątkowym odcinku programu.
Od tej strony widzowie "Tańca z Gwiazdami" jeszcze Pauliny Sykut-Jeżyny nie znali /Polsat

Muzyczne zainteresowania Pauliny i świetny głos to nie tajemnica. 14 lat temu wystąpiła w "Idolu", gdzie doszła do ćwierćfinału. Wygrała muzyczne show "Tylko nas dwoje". Od 5 lat prowadzi muzyczny program "Tylko muzyka. Must be the music". Ale w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie występują największe gwiazdy polskiej piosenki, zaśpiewa po raz pierwszy.

"Bardzo się cieszę, że zaśpiewam, tym bardziej, że za plecami będę mieć wspaniałą orkiestrę Tomka Szymusia. Jestem już po pierwszym próbach i naprawdę z nimi można rozwinąć skrzydła. Śpiewanie to wciąż dla mnie ogromna radość i pasja" - zdradza Sykut-Jeżyna.

Reklama

A co zaśpiewa? To wybiorą widzowie. W trakcie programu na Facebooku odbędzie się głosowanie na piosenkę dla Pauliny. Do wyboru fani show będą mieć "Szklaną pogodę" Lombardu i "Pogodę ducha" Hanny Banaszak.

"Wolałabym 'Pogodę ducha', bo to bardziej mój muzyczny klimat. Poza tym często śpiewam sobie tę piosenkę pod nosem, fajnie byłoby zaśpiewać ją teraz z orkiestrą przed tak wspaniałą publicznością. Chyba sama na nią zagłosuję" - śmieje się prowadząca.

Ale to nie jedyne muzyczne niespodzianki najbliższego odcinka "Tańca z Gwiazdami". W show wystąpi również znajomy Pauliny z "Tylko nas dwoje" - Ivan Komerenko, który zaśpiewa swój hit "Czarne oczy". Na scenie pojawi się również Ryszard Rynkowski, do którego piosenki "Wznieś serce nad zło" zatańczą Julia Wróblewska i Jan Kliment.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 5

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy