Taniec z Gwiazdami - jesień 2021

Reklama

"Taniec z Gwiazdami" 2021: Kto odpadł w półfinale? Kajra i Piotr Mróz powalczą o Kryształową Kulę!

Za nami emocjonujący półfinał "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" 2021. Gwiazdy pod okiem tancerzy wyciskały przez ostatni tydzień siódme poty. Silnym wsparciem okazali się goście specjalni, którzy nie tylko wprowadzili na treningi nową energię, ale także dużo uśmiechu. Kto odpadł?

Za nami emocjonujący półfinał "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" 2021. Gwiazdy pod okiem tancerzy wyciskały przez ostatni tydzień siódme poty. Silnym wsparciem okazali się goście specjalni, którzy nie tylko wprowadzili na treningi nową energię, ale także dużo uśmiechu. Kto odpadł?
"Taniec z Gwiazdami 2021": Kto odpadł z programu? /WBF/Polsat /Polsat

Niestety z programem i marzeniami o Kryształowej Kuli musieli pożegnać się Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz.

"Taniec z Gwiazdami" 2021: Półfinał pełen emocji!

Show otworzyła Ewa Farna piosenką "Znak".

Oliwia Bieniuk, Michał Bartkiewicz z gościnnym udziałem Edyty Zając zaprosili na bezludną wyspę. W szalonej choreografii zaprezentowali salsę. Piotr Mróz, Hanna Żudziewicz  i Mariusz Węgłowski zaskoczyli niecodziennymi kostiumami. Mogliśmy podziwiać umiejętności aktorskie Piotra i Mariusza w roli... uroczych, acz tryskających testosteronem kobiet! Trio zatańczyło foxtrota. Za sprawą Kajry, Rafała Maseraka i Marcina Korcza przenieśliśmy się w mroczny klimat hotelu, prowadzącego przez... wampira. Paso doble w wykonaniu tej trójki było baaaaardzo energetyczne.

Reklama

W kolejnej części programu Uczestnicy musieli zaprezentować się w tańcach, wybranych przez jurorów. Były to choreografie, za które dostali najmniej punktów w programie. Mieli zatem doskonałą okazję, aby dopracować do perfekcji swing, tango i quickstep.

Oliwia i Michał za cel postawili sobie, aby w ich swingu było więcej swingu. Czy im się to udało? "Widać u ciebie postęp i to, że bardzo się starałaś" - powiedziała Iwona Pavlović. "Rzeczywiście poprawiłaś ten taniec" - dodała. 

Piotr i Hania musieli odrobić lekcje z tanga! Jak zwykle para dała z siebie wszystko. Czy jurorzy docenili starania? "Twoje zaangażowanie podoba mi się na maksa" - stwierdził Michał Malitowski. "Brawo ty, brawo wy! Przyjechałeś do nas do tego programu z talentem. Od Hani nauczyłeś się tańca" - skomentowała Iwona Pavlović.

Kajra i Rafał przyzwyczaili widzów do ciekawych inscenizacji i całkowitego szaleństwa na parkiecie. Czy to im pomogło także i tym razem? Quickstep w wykonaniu tej pary zaskoczył jurorów. Ale czy pozytywnie? "Było bardzo charyzmatycznie, tradycyjnie i bardzo apetycznie" - skwitował Michał Malitowski.

"Taniec z Gwiazdami" 2021: Dogrywka

Jak na prawdziwy półfinał przystało, nie brakowało bardzo silnych emocji. Dwie pary, walcząc o wejście do finału, przystąpiły do dogrywki, tańcząc te tańce, w których w ich ocenie najlepiej wypadli.

Oliwia i Michał zaprezentowali cha cha cha. "Bądź dumną z siebie"- powiedział Andrzej Piaseczny. "Byłaś bardzo opanowana i to był twój duży sukces! "- stwierdził Michał Malitowski.

Kajra i Rafał zaprosili do nastrojowej rumby. "Wprowadziłaś nas w niebo. Jesteś bardzo fajną tancerką i dodatkowo wprowadzasz nas w piękny klimat" - skomentowała Iwona Pavlivić. "To był najlepszy taniec latynoamerykański tej edycji" - dodał Michał Malitowski.


materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy